+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Журнал БізнесWoman виступає партнером форуму «Основні засади рівного еконономічного розвитку жінок і чоловіків»

Журнал БізнесWoman виступає партнером форуму «Основні засади рівного еконономічного розвитку жінок і чоловіків»

Журнал БізнесWoman виступає інформаційним партнером всеукраїнського форуму «Основні засади рівного економічного розвитку жінок і чоловіків», який 6 грудня стартував у Києві в готелі «Воздвиженський». 
Організаторами форуму виступають: ГО «Спілка Жінок України», ГО «Соціальна справедливість». За підтримки Міністерства соціальної політики України, Міністерства юстиції України.

Співорганізатори форуму виступили: ГО «Українські люди», ГО «Український медичний клуб».

Розпочали форум організатори: Анна-Вікторія Воронцова, яка виокремила важливість забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок, а також Алла Шлапак, яка наголосила на консолідації аудиторії заради напрацювань і прийняття рішень по подальшій взаємодії економічного розвитку чоловіків і жінок, а опісля подякувала всім за участь і підтримку у форумі.

Першу панель форуму проводила Олександра Чуркіна – заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції, яка презентувала статистику гендерних показників в Україні і передала слово для виступу голові підкомітету з питань європейської інтеграції Ірині Сусловій.

Із своїми доповідями впродовж дня на форумі виступали: Світлана Глущенко – заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби; Тетяна Ковальчук – заступник Міністра внутрішніх справ України; Тарас Токарський – заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ; Костянтин Бриль – голова Запорізької обласної державної адміністрації; Олександр Слобожан – виконавчий директор Асоціації міст України; Євген Бистрицький – виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»; Дар’я Мустафіна – директор Інституту партнерства та сталого розвитку; Леокадія Герасименко – голова ГО «Спілка жінок України» та інші.

Форум проходив у позитивній атмосфері, де кожен має можливість задавати питання та обмінюватись досвідом.

Своєю думкою про форум також поділилась і власниця журналу БізнесWoman Ганна Крисюк: «Кожен форум, який порушує питання життєдіяльності жінок, для мене особисто, є важливим, особливо, коли це у поєднанні з чоловіками і всі разом шукають шляхи виходу із проблемних ситуацій. Сьогодні організатори дійсно порушили ряд актуальних і важливих проблем у суспільстві, запросили до дискусії цікавих спікерів, і я впевнена, що фахові експерти напрацюють багато цікавих рішень і нових законопроектів на покращення життя і рівного економічного розвитку жінок і чоловіків».

Більш детальну інформацію про сам форум можна буде прочитати в наступному номері журналу БізнесWoman.