+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ефективність заняття спортом залежить від того, як і чим ви харчуєтеся

Ефективність заняття спортом залежить від того, як і чим ви харчуєтеся

Всі ми прекрасно знаємо, що ефективність заняття спортом безпосередньо залежить від того, як і чим ви харчуєтеся. 
Організм спортсмена, відчуваючи постійні фізичні навантаження, збільшує його потребу в життєво важливих нутрієнтів. Для того, щоб ви краще відновлювалися і отримували максимальний результат від тренувань важливо стежити за своїм харчуванням.

Мало тільки прибрати «зайві продукти» з раціону. Ще потрібно стежити за кількістю вуглеводів, які ви споживаєте, так як саме їх надлишок сприяє утворенню нових жирових відкладень. Без білка ваші м’язи не зможуть повноцінно відновлюватися, тому його важливо отримувати в тій кількості, яка потрібна особисто вам. Жири теж важливо отримувати в потрібній кількості, так як вони грають велику роль в утворенні гормонів, здоров’я нігтів і волосся. Вітаміни, мікро- та макроелементи теж відіграють важливу роль у підтримці бадьорого стану організму.

Як це все порахувати, запитаєте ви? -Вам допоможе компанія з доставки правильного збалансованого харчування на цілий день evol food. Вони підберуть раціон харчування під ваші конкретні цілі і з легкістю допоможуть вам досягти успіхів у спорті. З ними ваш раціон буде не тільки корисним, а ще максимально смачним і різноманітним. Ваш організм скаже вам спасибі.

Якщо хочете бути під наглядом фахівців 24/7 і відчувати себе в прекрасній формі-то вам дійсно варто звернутися до цих хлопців.