+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Діти Волновахи розпочали вивчення угорської мови

Діти Волновахи розпочали вивчення угорської мови

Сьогодні, 17 січня Почесний консул України в місті Шіофок та власник компанії East West Mentor – Золтан Хорват разом разом з Надзвичайним і Повноважним послом України в Угорщині Любов’ю Непоп відкрили і провели перший урок угорської мови для дітей із ЗОШ №6 міста Волноваха, що на Донеччині.  

За короткий час  діти навчились  вітатися, прощатися, а також представляти себе при знайомстві. Проходило он-лайн навчання у “Центрі вивчення іноземних мов”, який подарував школі пан Золтан у вересні 2018 року.

Вже другий рік поспіль Золтан Хорват опікується цією школою. Вперше угорський бізнесмен відвідав Донеччину на запрошення народного депутата України Дмитра Лубінця та Посла України в Угорщині Любові Непоп. Під час офіційного візиту відбулось відкриття великого ігрового майданчику, який подарував дітям пан Золтан, а потім були подарунки від угорського Святого Миколая, комп’ютерний клас із сучасною апаратурою, новорічні подарунки, а вже сьогодні розпочався перший урок угорської мови.

У подальшому навчання здійснюватиметься  в он-лайн режимі щотижня, а викладатиме угорську мову співробітниця Почесного консульства України в Шіофоку Тімеа Тімко.

На продовження цього своєрідного угорського патронату над Волноваською ЗОШ №6, Почесний консул України Золтан Хорват має намір запросити дітей з Волновахи, які зараз розпочинають вивчення угорської мови, на літній відпочинок до Шіофоку.

Цій новині дітлахи особливо зраділи.