+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ділові українські жінки об’єднаються задля розвитку своєї країни

Ділові українські жінки об’єднаються задля розвитку своєї країни

Жінка – рушійна сила суспільства! Об’єднавши наші цінності, вміння, знання та досвід, ми здатні досягнути вершин. Саме з метою об’єднання та взаємної підтримки у Києві 29 травня 2019 р. відбудеться головна подія року «Всеукраїнський форум жіночого партнерства». 

Мета Всеукраїнського форуму жіночого партнерства – об’єднання жіноцтва заради спільного духовного та економічного розвитку України, а також зміцнення впливу жінки у реформуванні українського суспільства. Захід присвячений десятирічному ювілею ГО «Ділові Українські Жінки».

Організатор: громадська організація «Ділові Українські Жінки» за підтримки департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

ГО «ДУЖ» об’єднує жінок зі спільними цінностями та прагненнями. Вони отримують унікальну можливість розвиватися, обмінюватися досвідом, створювати та реалізовувати спільні масштабні соціальні, культурні, духовні, благодійні проекти, а також бізнес-проекти. Протягом 10 років роботи громадської організації свій потенціал реалізували тисячі представниць прекрасної статі. Вони долучилися до сотень ініціатив, масштабованих в усій Україні. Членкині ГО «ДУЖ» проявляють себе у різноманітних сферах та роблять вагомий внесок для духовного та економічного розвитку країни.

«Ми хочемо, щоб кожна українська жінка змогла усвідомити свою силу та отримала шанс реалізувати свій потенціал задля розвитку Батьківщини та щасливого майбутнього власних дітей. Ми віримо в унікальність кожної жінки, в її неповторність і таланти. Тому ми всіляко сприяємо ініціативі та підтримуємо жіночі проекти різних напрямів, від соціальних до бізнесових. Цього року ми очікуємо чимало лідерок і готуємо їм якісний майданчик для знайомств, обміну досвідом, ідеями та, головне, знаходження однодумців. У рамках Всеукраїнського форуму жіночого партнерства наші учасниці об’єднуються та запускають численні якісні проекти. Приємно усвідомлювати, що саме ми стаємо платформою для цих чудових ініціатив”, – зазначає Президент та засновниця організації Наталія Колодницька (Нетовкіна).

Учасниці Всеукраїнського форуму жіночого партнерства зможуть долучитися до розробки та втілення реальних проектів в регіонах України на основі ціннісного партнерства. Програма заходу передбачає укладання меморандумів про співпрацю та створення Всеукраїнської платформи жіночих організацій.

В рамках події відбудеться презентація та робота з такими проектами:
Творчий практикум для дівчат підлітків RYM (Рух Успішної Молоді);
Фестиваль радості для онкохворих дітей;
Просвітницька платформа «Зерно»;
Фестиваль Святого Миколая у м. Чигирин;
Співпраця з патріотично-виховною організацією ПЛАСТ;
Жіноча бізнес-платформа;
Всеукраїнська інклюзивна платформа;
Моя мама – підприємець;
Жіноча академія;
Проти насильства в сім’ї;
Свідоме батьківство;
Материнство, що змінює світ;
Жіноча колискова;
Сімейні зустрічі;
Життя в стилі ЕКО;
Жінка і політика.

Учасниці матимуть змогу ознайомитися з наявними проектами і долучитися до них. Вони також отримають шанс презентувати власні ідеї у форматі speed-geeking (короткого знайомства тет-а-тет). Це забезпечить ефективний нетворкінг та дозволить створити спільні всеукраїнські проекти. Вони передбачають, що партнерство та ідеї, які стануть результатом роботи заходу, будуть втілені у життя протягом 2019-2020 років за сприяння та менторської підтримки ГО «Ділові Українські Жінки».

На гостей очікує панельна дискусія. Мотивуватимуть і надихатимуть учасниць будуть зіркові спікери:
Старостенко Ганна ;
Марина Кінах;
Оксана Юринець;
Анжеліка Рудницька;
Сніжана Єгорова;
Ольга Сумська та Віталій Борисюк;
Олена та Дмитро Борисові;
Уляна та Віталій Пчолкіни;
інші видатні та цікаві українці, імена яких стануть сюрпризом від організаторів.
Завершенням заходу стане яскрава концертна програма за участі зіркових артистів та неформальне спілкування у колі однодумців. Приємним подарунком стане розіграш діаманту в келиху шампанського від Ювелірного Дому ZARINA.

Кількість та склад учасників заходу: 200 осіб з різних регіонів України, зокрема, Вінницької, Житомирської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Січеславської (Дніпропетровської), Сумської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернівецької областей, а також партнери ГО «Ділові Українські Жінки» з країн Європейського Союзу.

Попередня реєстрація обов’язкова! Реєстрація на захід за посиланням: https://goo.gl/forms/bNNNVeAD9bTJEb542

Дізнавайтеся деталі та відстежуйте наші новини на офіційній Facebook-сторінці:
https://www.facebook.com/ukr.businesswomen/

Участь ЗМІ. Організатори запрошують до участі в заході всі зацікавлені ЗМІ. Представникам медіа буде відправлено пропозицію інформаційного партнерства.
Контакти. Для акредитації ЗМІ та обговорення умов співпраці в якості інфопартнера, прохання відправити електронний запит на e-mail: ukr.businesswomen@gmail.com або зв’язатися за номером телефону: 097 40 68 087 Яна Зюлковська, адміністратор ГО “Ділові Українські Жінки” Будемо щиро раді співпраці з Вами!