+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

До Дня Незалежності у Києві пройде показ мод з використанням бренду Ukraine NOW

До Дня Незалежності у Києві пройде показ мод з використанням бренду Ukraine NOW

24 серпня 2018 року у Києві в рамках відзначення Дня Незалежності України відбудеться показ колекції бренду SEREBROVA Весна/Літо 2019 INNER. Захід пройде за підтримки Міністерства інформаційної політики України з використанням єдиного бренду Ukraine NOW
Показ відбудеться просто неба на вулиці Басейній у центрі столиці, початок – о 18:30.

«У бренду України є одна дуже важлива, ключова цінність, яку ми постійно підкреслюємо – це його повна відкритість. Будь-хто може його використовувати – прості громадяни, підприємці, артисти. Ukraine NOW – це про всіх нас, про країну можливостей, енергії, стартапів. І ми будемо підтримувати все, що показує Україну такою. А мода – це та галузь, яка справді може гідно презентувати нашу країну за кордоном», – зазначив державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко під час прес-конференції в ІА «Укрінформ» 21 серпня.

Як повідомила дизайнер Альона Сереброва, у колекції використані елементи української народної творчості – петриківський розпис. «Основна ідея цієї колекції – показати Україну трендовою, сучасною країною, яка пам’ятає і цінує свої витоки, але перебуває тут і зараз, рухається вперед. Саме про це говорить наш бренд – Ukraine NOW», – додала вона.

Показ відкриє виступ українського дуету “Анна-Марія”. Під час заходу також пройде тематична фотовиставка Валентина Кармінського.

Захід здійснюється завдяки організаційній підтримці РМА “Спільна Перемога”, КМДА, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України.