+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Дмитро Лубінець увійшов у ТОП-10 найвідповідальніших мажоритарників у ВРУ

Дмитро Лубінець увійшов у ТОП-10 найвідповідальніших мажоритарників у ВРУ

Рівно чотири роки тому, 27 листопада, розпочала роботу Верховна Рада восьмого скликання. Ми підрахували, що народні депутати виконали лише кожну четверту передвиборчу програмну обіцянку. Пропонуємо подивитися, хто з мажоритарників виконав найбільше зобов’язань перед виборцями, а хто увійшов до десятки найбільш безвідповідальних. 

З десяти нардепів-мажоритарників, які впоралися з найбільшою кількістю обіцянок, переважають члени фракції БПП. Жителям Вінницької області пощастило з мажоритарниками, оскільки на першому та другому місцях опинилися Микола Кучер (ОВО №17, Вінницька область), який виконав 84% запевнень, і Руслан Демчак (ОВО №18, Вінницька область), який впорався з 82% своїх зобов’язань.

Відзначимо, що позначку у 80% виконаних намірів не подужав більше жоден мажоритарник. По 71% обіцянок виконали Дмитро Лубінець (ОВО №60, Донецька область) та Андрій Вадатурський (ОВО №130, Миколаївська область).

На рахунку Андрія Шиньковича (ОВО №189, Хмельницька область) 67% виконаних обіцянок. По 64% намірів змогли здійснити Ігор Артюшенко (ОВО №75, Запорізька область) та Максим Єфімов (ОВО №48, Донецька область).

Замикають список найпродуктивніших мажоритарників Костянтин Усов (ОВО №33, Дніпропетровська область), Дмитро Добродомов (ОВО №115, Львівська область) і Павло Дзюблик (ОВО №66, Житомирська область).

До десятки найбільш безвідповідальних мажоритарників потрапили парламентарії з різних фракцій і політсил. Ми підсумували всі провалені нардепом обіцянки й ті, які він має виконати до кінця каденції. За чотири роки нічого з обіцяного не виконав Сергій Клюєв (ОВО №46, Донецька область), який втік з України на початку каденції.

Віктор Романюк (ОВО №94, Київська область) має виконати ще 64% зобов’язань перед виборцями.

Ще один нардеп-утікач Олександр Онищенко (ОВО №93, Київська область) не виконав 62% обіцянок.

Руслан Сольвар (ОВО №91, Київська область) не виконав 55% запевнень. Половину обіцянок ще не виконали Дмитро Добкін (ОВО №178, Харківська область) і Костянтин Жеваго (ОВО №150, Полтавська область).

Більш ніж 40% провалених і ще не виконаних обіцянок у Миколи Люшняка (ОВО №166, Тернопільська область) та Юлія Іоффе (ОВО №112, Луганська область).

Замикають десятку самих безвідповідальних нардепів-мажорітрників Андрій Білецький (ОВО №217, Київ), на рахунку якого 38% провалених і ще не виконаних запевнень, а також Володимир Зубик (ОВО №195, Черкаська область), який не виконав 36% зобов’язань перед виборцями.

Детальніше – на інфографіці.