+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ганна Крисюк: Форум BusinessWoman2019 здивує кожного

Ганна Крисюк: Форум BusinessWoman2019 здивує кожного

Вже завтра, 23 березня 2019 року у Торгово-промисловій палаті України відбудеться ІІІ Міжнародний бізнес-форум «BusinessWoman2019». Ми поспілкувались з організатором форуму Ганною Крисюк, щоб дізнатись детальніше про даний міжнародний захід. 

Пані Ганно, поділіться, чим особливий цей Форум і як вам вдається кожного року збільшувати жіночу аудиторію, яка приїжджає з різних країн світу задля обміну досвідом?

У першу чергу я надзвичайно рада, що завдяки нашій події багато жінок почали тісно співпрацювати та знайшли нових партнерів у бізнесі.

Я вважаю, що жіноча аудиторія збільшується тому, що є позитивна віддача від даної площадки. Це одна з небагатьох площадок в Україні, яка не звертається до жодної політичної сили про підтримку. Ми вважаємо, що такі площадки мають бути поза політикою та допомагати жінкам середнього та великого бізнесу з різних країн світу розвиватися і тісно взаємодіяти.

З кожним роком Форум дійсно набирає обертів і розширюється у діапазоні країн. Головний організатор форуму журнал БізнесWoman вже вдруге пройшов міжнародну акредитацію у Європарламенті Брюсселю і розповсюдження у 25-ти країнах світу. З кожним роком у нас збільшується чисельність читачів і представників журналу в різних країнах, тому набагато простіше запросити гостей-партнерів з різних країн приїхати до нас в Україну.

Так, що все-таки буде особливим на Форумі?

На Форумі особливим буде все! Велика кількість жінок-власниць бізнес-сфер – косметологічних салонів, консалтингових компаній, банківських сфер, інвестиційних фондів, великих фірм та підприємств, приватних медичних закладів. Будуть і жінки, які успішні, в так званій, чоловічій професії – юриспруденції, металургії. Будуть громадські діячі, політичні діячі, депутати, а також будуть президенти, Міністри, дипломати з понад 10-ти країн. Всі вони будуть ділитися своїм досвідом та пропонувати різні можливості співпраці для українських жінок.

Також цього року всім іноземним жінкам ми дали можливість презентувати себе: вони матимуть певні презентаційні столики, на яких вони будуть представляти свою діяльність та запрошувати інших до співпраці. Ми вважаємо, що це повинно розширити діапазон співпраці для українських жінок в різних сферах діяльності.

Будуть цікаві ініціативи пов’язані з підвищенням кваліфікації жінок.

Приїдуть наші партнери з цікавими пропозиціями щодо кредитування від європейських банків під різні бізнес-інфраструктурні проекти за дуже хорошими умовами.

Ще однією особливістю будуть близько 20-ти інвесторів, які приїжджають задля того, щоб розглянути цікаві стартапи, або інвестиційні проекти з окупністю до 3-4-ьох років. Хто матиме цікаві пропозиції – може відразу ж знайти партнерів.

Буде багато нетворкінг-зон, особливо для наших партнерів. Також вони матимуть можливість пролобіювати багато своїх приватних бізнес-питань. А заради цього і проводиться наш форум, щоб жінки отримали віддачу, контакти і глобальний розвиток.

Цього року, як і минулого, ми відзначатимемо кращих жінок у галузі бізнесу за 2018 рік.

Хто буде спікерами на даному форумі і як ви вважаєте, що вони повинні донести жінкам?

Цього року спікерами будуть жінки з 9-ти країн світу. Вони мають великий практичний досвід у міжнародній дипломатії, політиці та в енергетичному напрямку, особливо по альтернативній енергетиці. Всі вони поділяться з жінками власним досвідом щодо того, потрібно для того, щоб заявити про себе за кордоном та заробляти великі дивіденди.

Чому участь у вашому заході є безкоштовною? Адже це все-таки бізнес-проект, а не соціальний…

Нам весь час задають такі питання. Є навіть такі спікери, які відмовились виступати через те, що аудиторія жінок є дуже великою і всі вони зі сфери бізнесу, а участь є безкоштовною і це неправильно.

Кожна людина, яка приїде, вже витрачає кошти на трансфер, проживання, харчування, а якщо ще й якщо з-за кордону, то це ще більші витрати і це вже є значним вкладом. Завдяки нашим партнерам, яким безмежно вдячні ми маємо можливість зробити участь безкоштовною.

Ганно Ярославівно, декілька слів для учасниць форуму

Хочу побажати їм великого позитиву і щоб кожна жінка, яка візьме участь у ІІІ Міжнародному бізнес-форумі «BusinessWoman2019» отримала те, заради чого і приходила!

До відома, метою ІІІ Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN 2019» є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Теми форуму:

Секція №1: «Політика, міжнародна дипломатія, енергетична безпека»

Секція №2: «Бізнес, економіка та соціальна відповідальність»

Організатором форуму виступає журнал БізнесWoman.

Генеральний партнер:

Україно-угорська консалтингова компанія «East West Mentor», власником є Золтан Хорват

Офіційний партнер:

CEO Club Ukraine – співтовариство, яке об’єднує перших осіб бізнесу для розвитку, спілкування і співпраці, президентом є Сергій Гайдайчук.

Форум відбудеться за підтримки:

 • Торгово-промислова палата України, президентом якої є Геннадій Чижиков
 • Міжнародне Об’єднання Жінок Українок(МОЖУ)
 • Міжнародна Амбасада Жінок-Підприємниць, президентом якої є Вероніка Олена Марчук

Співорганізатори форуму:

 • Інститут партнерства та сталого розвитку, директором якого є Дарія Мустафіна
 • «Business Gathering», директором компанії є Анастасія Баклан
 • Бельгійсько-українська ГО «Promote Ukraine», засновницею є Марта Барандій

Партнери:

 • Металургійне переробне підприємство ТОВ «ТінІмпекс», директором якого є Аліна Скоморохова
 • Будівельна компанія «Шобелі Україна», співвласником якої є Іван Яжинський
 • Київський кооперативний інститут бізнесу і права, ректором якого є Тетяна Камінська
 • Національний проект «Книга рекордів України»
 • Відділ молодіжної політики Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністраціїї), начальником якого є Леся Яремійчук
 • Бренд «Житомирські ласощі»
 • ТМ «OLIZ»
 • Консалтингова компанія «Business reality»
 • Благодійний фонд Ольги Шахін
 • Компанія «Керамик плюс», власником якої є Олександр Кулінченко

Офіційний інформаційний партнер:

Телеканал ZIK (Західна інформаційна корпорація»)

Інформаційні партнери:

 • Інформаційна агенція «Журналіст»
 • Інформаційно дипломатичний проект «Fashion of Diplomacy»
 • Глянцевий журнал Woman
 • Глянцевий журнал Main People