+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ганна Крисюк презентувала перших 8-ох спікерів форуму «БізнесWOMAN 2018».

Ганна Крисюк презентувала перших 8-ох спікерів форуму «БізнесWOMAN 2018».

23 квітня 2018 року у м. Києві в Українському домі відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018».   

Організатор форуму, генеральний директор журналу БізнесWoman Ганна Крисюк взяла за основу виходити в пряму трансляцію у соціальній мережі Фейсбук для того, щоб ділитись з користувачами про те, як проходить підготовка до ІІ Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN 2018».

Сьогодні, 2 квітня 2018 року відбулась чергова пряма трансляція, в якій пані Ганна розповіла про те, скільки учасників зареєструвалось на форум, хто буде спікерами форуму, хто буде гостями заходу, наскільки зацікавив форум міжнародну спільноту, хто долучився до інформаційних партнерів, хто буде модераторами секцій, що вдалось зробити організаторам форуму за минулих два тижні та багато іншого.

«В першу чергу я хочу подякувати генеральному партнеру форуму – угорській будівельній компанії Magasepito’99 KFT, директором якої є Zoltan Horvath та ексклюзивному партнеру – Міжнародній Дипломатичній Раді України, очолює яку Вікторія Ліснича. 

Зранку до нас прийшла дуже хороша новина. Віце-прем’єр-міністр у справах реалізації стратегічних партнерств Румунії Ana Birchall візьме участь у нашому форумі та виступить з офіційним вітанням.

У нас будуть аналогічні вітання і від інших країн.

Сьогодні з радістю і честю я представлю вам 3-ох спікерів секції №1 «Вплив міжнародної дипломатії та політики на розвиток України» та 5-ох спікерів секції №2 «Кращі практики ведення бізнесу жінками в Україні та закордоном», а інших презентую у наступній прямій трансляції.

Спікери секції №1:

1)     Ярослава Хортяні – голова Європейського Конгресу Українців, депутат Парламенту Угорщини;

2)       Вікторія Ліснича – лобіст українського бізнесу за кордоном, голова Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні;

3)     Раїса Панасюк – урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю КМУ, керівник Вінницького міського реабілітаційного центру молоді з фізичними обмеженнями «Гармонія».

4)     Ірина Верещук – президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик.

Спікери секції №2:

1)     Аліна Скоморохова – генеральний директор спеціалізованого металургійного переробного підприємства ТОВ «Тін Імпекс»;

2)     Лариса Дахно – лікар стоматолог-хірург, лікар рентгенолог, засновник і керівник Стоматологічної клініки доктора Дахно;

3)     Вероніка Марчук – президент “Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць” в Україні;

4)     Юлія Жовтяк – заступник голови Державної служби зайнятості.

Модератором секції №1 “Вплив міжнародної дипломатії та політики на розвиток України” буде Daria Mustafina, директор Інституту партнерства та сталого розвитку.

Модератором секції №2 “Кращі практики ведення бізнесу жінками закордоном. Соціальна відповідальність бізнесу” буде Анастасія Баклан, генеральний директор організації “Business Gathering”.

Особливістю цьогорічного форуму буде велика кількість нетворк зон для переговорів та налагодження співпраці, церемонія нагородження найуспішніших жінок сферах бізнесу за 2017 рік під назвою БізнесWoman2017, а також впродовж дня вперше в Україні проходитиме Ярмарка вакансій, яка допоможе знайти нових партнерів, роботодавців та навіть домовитись про експортування власної продукції закордон.

Я впевнена, кожна жінка, яка візьме участь у форумі повернеться додому задоволеною. Адже ми підготували дуже багато сюрпризів, подарунків і маємо велику приємність, що нас підтримують впливові чоловіки політикуму України і світу.

Серед запрошених гостей будуть присутніми: Віктор Ющенко – 3-тій Президент України, Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав в Україні – Македонії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Бельгії, Китаю, Угорщини, Канади, Молдови, Польщі, Естонії. Народні депутати України, високопосадовці, Президенти Торгово-промислових палат та ін.

Дякуємо співорганізаторам форуму: компанії Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку»; партнерам: ТОВ «Тін Імпекс», ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», компанія LEGEA, ТОВ “Центр “Сонячне Ремесло”, «World Business Club» та тим, за чиєї підтримки відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018»:  Торгово-промисловій палаті України, Державній служби зайнятості, Асоціації платників податків України та МФО «Співпраця: Україна – Діаспора».

Я впевнена, що українські жінки консолідувавшись з жінками інших країн зможуть змінити Україну на краще і дати шанс на дійсно хороше життя і майбутнє для наших дітей!»