+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ганна Крисюк модерувала одну із секцій ФУМД «Київ 2018»

Ганна Крисюк модерувала одну із секцій ФУМД «Київ 2018»

З 24 по 30 серпня 2018 року в Києві проходив Форум української молоді діаспори, куди з’їхались учасники з понад 25 країні світу. 

Участь у відкритті форуму та тематичних секціях взяло багато поважних гостей та спікерів серед яких: депутат Європейського парламенту – Павел Свобода, президент Європейського конгресу українців – Ярослава Хортяні, генеральний секретар СКУ – Стефан Романів, президент Конгресу Українців Канади – Павло Ґрод, президент СКУМО – Мирослав Гочак, Міністр молоді та спорту України – Ігор Жданов, народні депутати України: Іван Крулько, Борис Тарасюк, Посол Канади в Україні – Роман Ващук, заступник Міністра молоді в спорту України – Олександр Ярема, державний секретар Міністерства інформаційної політики України – Артем Біденко.

 Модератором однієї з секцій Форуму української молоді діаспори «Київ 2018», а саме секції «Діаспора як фактор лобіювання економічних інтересів та створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні» виступила співвласниця та директор компанії «East West Mentor UA» Ганна Крисюк.

Спікерами секції були провідні фахівці українського та міжнародного бізнесу: Король Валерій, віце-президент ТПП України, Михайло Петруняк, президент Іспано-української торгової палати, Вероніка Марчук, президент міжнародної амбасади жінок-підприємниць, Стефан Романів, генеральний секретар Світового конгресу українців та Богдан Чорній, заступник генерального підприємства “Київське інвестиційне агентство”.

Спікери поділились з молоддю своїм досвідом по взаємодії у напрямку бізнесу, економіки та залучення інвестицій до України. У свою чергу Ганна Крисюк презентувала компанію «East West Mentor UA» та запросила до співпраці і наголосила на тому, що саме українська діаспора є наразі найбільшим інвестором  та найкращим лобістом інтересів України в світі.

Серед запрошених гостей  захід відвідав і власник компанії «East West Mentor UA» Золтан Хорват.