+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ганна Крисюк взяла участь в прес-конференції щодо відкритості українців до іноземців

Ганна Крисюк взяла участь в прес-конференції щодо відкритості українців до іноземців
Захід проходив у терміналі D аеропорту «Бориспіль» під час зустрічі громадянина Пакистану Джаф Афзала, якого наприкінці травня було не пропущено в Україну, коли він планував відвідати нашу державу, зазначаючи мету своєї поїздки – туризм.

На заході були присутні представники Державної прикордонної служби, відомий у світі мандрівник Артемій Сурін, який написав у своєму дописі у фейсбуку про цього чоловіка, Ганна Крисюк, засновниця журналу БізнесWoman та представники ЗМІ.

“За сприяння Державної прикордонної служби України і її керівника Сергія Дейнеко, а також за ініціативи та організації зустрічі рекордсмена і засновника ONE LIFE Artemy Surin, а також директора Київської туристичної асоціації Anton Taranenko ми зустрічали пакистанського туриста Jahangir Afzal, якого нещодавно не пустили до України і розпочався гучний інформаційний бум та розчарування. СЬОГОДНІ УСЕ ЗМІНИЛОСЯ  і на паспортному контролі, перевіривши всі документи і переконавшись, що Jahangir Afzal із дружиною Інною Мамченко дійсно хочуть, як туристи вивчити Україну, адже мають тут багато друзів і незабаром повернуться до себе додому. Саме тому ми всі разом із нашим бренд-амбасадором України Артемієм Суріним, нашими прикордонниками, партнерами, друзями та журналістами СВЯТКОВО зустріли пакистанського гостя і з допомогою ЗМІ показали відкритість України, як до іноземних туристів, так і до потенційних інвесторів, бо свідомо розуміємо, займаючись міжнародними глобальним проектами і лобізмом інвестицій в Україну, що саме головне –  ЯК МИ ЗУСТРІНЕМО гостя, так він і відноситиметься до НАС і НАШОЇ УКРАЇНИ. Ми завжди готові так само, хоч кожного дня, зустрічати в аеоропорту разом з однодумцями та партнерами всіх інвесторів, які хочуть інвестувати в Україну і презентувати усе НАЙКРАЩЕ, ЩО Є В НАШІЙ МАЛЬОВНИЧІЙ УКРАЇНІ.  Всім велике-велике спасибі за сьогоднішній день, позитивні емоції і те, як на великому позитиві ми робимо правильні зміни в нашій Україні заради процвітання країни і щасливого майбутнього наших дітей! Слава Україні!” – поділилась думками від зустрічі пакистанських гостей на своїй сторінці у Фейсбук Ганна Крисюк.