+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

В Івано-Франківську відбувся Сніданок «Анатомія кохання» з неодруженим мільйонером

В Івано-Франківську відбувся Сніданок «Анатомія кохання» з неодруженим мільйонером

8 вересня 2018 року в Івано-Франківську відбувся Сніданок «Анатомія кохання» з неодруженим мільйонером. 

Жіночий сніданок «Анатомія Кохання» – це трансформаційна подія для успішних жінок, які хочуть бути найкращим вибором і незамінною цінністю для свого чоловіка.

Проводив Сніданок практикуючий психолог, коуч, засновник Школи Стосунків, щасливий батько і чоловік – Богдан Успішний.

Понад 14 років він консультує жінок та чоловіків. За цей час пан Богдан провів більше 80000 годин індивідуальних консультацій та групових тренінгів на тему стосунків.

«Кожній жінці необхідно навчитися будувати стосунки з бажаною для неї категорією чоловіків. А для цього жінка повинна оволодіти трьома ключовими навиками:

  1. Створювати стосунки;
  2. Втримувати стосунки;
  3. Розвивати стосунки.

Щасливі стосунки – це симбіоз цих трьох навиків. Тому кожна розсудлива жінка, яка прагне не лише успіху, а й щастя, щодня свідомо та дисципліновано повинна тренувати ці три навики», – поділився Богдан Успішний.

У рамках заходу Doctor LOVE, а він же Богдан Успішний ділився з дівчатами знаннями про те, як справити правильне враження при першій зустрічі з достойним чоловіком, що робити, щоб він запросив на побачення, на що звертають увагу достойні чоловіки в першу чергу, як знайомитись, чого не варто робити жінці на першому побаченні, як відповідати на стандартні питання, щоб зацікавити собою, що дозволяти, а чого категорично не можна робити на перших побаченнях…

На суботній сніданок організатори запросили також і неодруженого мільйонера, холостяка зі Львова – Ігоря Дуліна, який поділився думками на тему: «Жінка успішного чоловіка. Яка вона?». За найцікавіше запитання до пана Ігоря одна із учасниць отримала від нього особливий подарунок.

По закінченні Сніданку «Анатомія кохання» організатор події Юлія Бичай висловила слова вдячності та вручила подяку експерту зі стосунків Богдану Успішному.

«Ми раді бачити сьогодні тут стільки молодих дівчат, які готові працювати над створенням міцних стосунків з чоловіком. Дівчат, які свідомо розуміють, аби справді зблизитися з протилежною статтю, стати єдиним цілим – парою, сім’єю, треба подолати багато розбіжностей. І в той же час доведеться вчитись іти на поступки. Ми сподіваємось, що сьогодні вам вдалось почерпнути для себе нові знання, які вам у цьому допоможуть», – звернулась до учасниць заходу пані Юлія.

Офіційним інформаційним партнером заходу виступив журнал БізнесWoman.

З теплими словами до дівчат звернулась і директор журналу БізнесWoman Тетяна Розвадовська: «Всім дівчатам хочеться побажати щасливих стосунків, самовдосконалення, реалізації своїх мрій і щоб з кожною поруч був чоловік, з яким буде взаєморозуміння, підтримка та бажання втілювати мрії в реальність».