+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

В полоні у ідеалу: як пізнати і полюбити своє тіло

В полоні у ідеалу: як пізнати і полюбити своє тіло

Частіше стійте перед дзеркалом

Дзеркало – це особливий психологічний інструмент, який дозволяє нам побачити себе очима іншої людини. Встаньте перед відображенням і замість того, щоб, за традицією, почати відзначати всі недоліки, сконцентруйтеся на тих частинах тіла, які вам дійсно дуже подобаються в собі. Оцініть свої достоїнства, розгляньте їх уважно, милуйтеся ними і навчіться пишатися і захоплюватися цими перевагами. 

Робіть собі компліменти

Кожен день знаходьте привід, щоб зробити собі, як мінімум, три компліменти. Паралельно – згадайте все приємне, добре, що збуджує, що чули на свою адресу за останні роки. Можете навіть записати ці фрази (в телефоні або блокноті, на стікерах, червоною помадою на дзеркалі …) і, коли відчуєте, що самооцінка падає, або вам стає некомфортно від однієї думки про своє тіло – читайте їх вголос. Відмінна позитивна установка.

Роздягайтеся!

Найпростіша вправа – частіше ходити по будинку в напівоголеному вигляді. Наприклад, в нижній білизні, купальнику або шортах і кроп-топі 7-10 днів поспіль. Таким чином, ви звикаєте до свого напівголого вигляду і менше турбуєтеся про недоліки фігури. Після таких відвертих прогулянок по квартирі одягнути легку сукню на вулицю або бікіні на багатолюдний пляж буде набагато легше.

Сходіть на масаж

Деякі жінки, сильно комплексуючи, не дозволяють чоловікові в хвилини близькості торкатися до певних частин тіла, приховують їх або, зовсім, уникають нових контактів. Приємний тренінг – професійний масаж, коли інша людина доторкається до тіла вкрадливо, з особливою увагою. Це може стати ще одним правильним кроком до того, що ваша самооцінка почне змінюватися.

Згадайте себе в минулому

Часто, розглядаючи фотографії, зроблені кілька років тому, ми ловимо себе на думці, що були не тільки молодшими, але і красивішими, щасливішими … Хвилиночку! А тепер подумайте про те, як в той самий час комплексували через власну зовнішність. Це допоможе вам краще зрозуміти себе справжню і прийняти свою фігуру тут і зараз.

Приборкайте свою уяву

Навчіться помічати момент, коли негативні думки про тіло тільки починають закрадатися і швидко відтинайте їх в зародковому стані. Наступний крок – постаратися змінити власну оцінку. Ви незадоволені тим, що у вас маленькі груди? Але ж ця обставина свого часу не завадила вам закрутити роман з бажаним чоловіком. Дратує горбинка на носі? Подумайте, скільки разів чоловік захоплювався рисами вашого обличчя! Дуже багато негативних почуттів виникають під дією стереотипів, які на практиці не знаходять підтвердження.

Навчіться довіряти

Критика на свою адресу може означати, що жінка надто серйозно ставиться до того, що думають про неї оточуючі. В тому числі, в ній говорять старі образи – можливо, вона відчувала приниження в дитинстві або підлітковому віці і до цих пір боїться опинитися в непристойній, незручній ситуації. Прислухайтеся до думки тих, кому ви небайдужі, хто вас любить і не заподіє біль. Переконайте себе в тому, що вам нема чого доводити стороннім.

Виправляйте поставу

Кожен день по 15 хвилин стійте біля стіни, випрямивши спину, як по струнці, або пройдіться по коридору, тримаючи на голові книгу. Вважається, що почуття невпевненості в собі і страх сковує плечі і хребет (нас буквально «замикає»), а людина з красивою поставою апріорі відчуває себе більш привабливою. Інший спосіб для підняття самооцінки – час від часу говорити голосніше, ніж зазвичай.

Не порівнюйте себе з іншими жінками

Ні з супермоделями, ні з подругами, ні з колегами, ні з попутницями в транспорті. Не порівнюйте себе ні з ким! Ви – це ви! І вашого унікального тіла ні в кого немає, і не буде. Визнайте, нарешті, свою винятковість і навчитеся жити в гармонії з собою.

Джерело