+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

В офісі компанії «East West Mentor UА» презентували унікальний прилад АМП

В офісі компанії «East West Mentor UА» презентували унікальний прилад АМП

В офісі компанії «East West Mentor UА» презентували унікальний прилад АМП, який неінвазивним способом комплексно оцінює стан організму людини у 130 параметрах життєдіяльності, з допомогою 5 мікро контролерів, закріплених до людини, в проміжок часу 180-300 секунд.  
Неінвазивний аналізатор АМП не має аналогів у світі і є портативною медичною експрес лабораторією, що дозволяє провести комплексний аналіз всього організму людини за короткий час.

Розробниками приладу є науково-дослідний інститут “NanoSapiens”, який започаткував національну ініціативу «Україна здорова» і проводить подібні діагностики в різних куточках України.

За словами директора компанії East West Mentor UА Ганни Крисюк, дана технологія діагностики дійсно є новою і матиме шалений попит не тільки в Україні але і світі, бо вона проста, доступна і безболісна у діагностиці проведення та дає точну діагностику всього стану організму людини: “Дякуємо всім розробникам і особливо Ігору Дідковському, який нам її презентував в офісі. Ми сподіваємось на подальшу співпрацю з науково-дослідним центром «NanoSapiens”, в особі голови правління Олександра Стельмаха і хочемо, щоб всі люди світу були здоровими та щасливими”.