+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Віра Подкоритова: Вмію поєднати красиве з корисним

Віра Подкоритова: Вмію поєднати красиве з корисним

Віра Подкоритова – інвестор-практик; інвестиції в нерухомість; створення прибуткових об’єктів. 

Пані Віро, розкажіть, будь ласка, про свою діяльність та актуальність даного виду бізнесу?

Хочу почати з того, що я людина дуже творча – художник. Пристрасть до творчості була із самого дитинства і привела мене на навчання в художній ВУЗ. Але й пристрасть до нерухомості також була сильною. Я подумала: “А чому б їх не поєднати?” Ще важливий момент: у мене не було власного житла. Я весь час знімала квартири. Це питання також потрібно було якось вирішувати. Проблема орендного бізнесу в тому, що орендодавець (господар квартири) абсолютно не враховує інтереси орендатора, не чує і не бажає його слухати. Відверто кажучи, господар квартири не завжди, але в більшості випадків сприймає орендаря з позиції, що той повинен бути щасливий, що у нього живе.

Враховуючи всі ці фактори і свій власний досвід, я вирішила створити нову концепцію житла саме для оренди. Я створюю житлові одиниці, абсолютно точно знаючи свою цільову аудиторію і її потреби. Відразу пропоную їм те, що вони хочуть мати за абсолютно адекватну ринкову ціну.

Актуальність даного виду бізнесу в тому. що:

– я роблю житло під конкретних споживачів;

– я знаю їх потреби і задовольняю їх;

– я роблю корисність і фукціональність красивою, тому, що сформувавши корисність, я “загортаю” її в дизайнерську упаковку;

– юридична прозорість і захищеність обох сторін – все прописано у договорі в момент заселення клієнта;

– я продаю свою корисність за правильну ціну.

Такий підхід є новим на ринку і вимагає творчого бачення. В чому саме полягає ця “творчість” у бізнесі?

Тут все просто: я  – фінансовий художник чи художній фінансист. В цьому фішка. Все повинно бути красиво та гармонійно. Гармонія – це основне поняття для мене. Я приділяю багато часу деталям. Мої клієнти відчувають цю гармонію (і всі вищеперераховані фактори) і з радістю селяться.

Як автор та інвестор у даний вид бізнесу, які Ви можете надати рекомендації, щоб розпочати дану діяльність?

Я – інвестор-практик і в процесі свого досвіду (це більше 8 років) створила певну навчальну систематизовану програму. Метою навчальної програми є створення прибуткового об’єкта “під ключ” під запит клієнта. В ході цієї програми клієнт може навчитися моєї технології і далі працювати самостійно або просто отримати прибутковий діючий орендний бізнес. Програма включає 7 важливих етапів інвестування в нерухомість:

  • Аналіз ринку і аналіз стратегії;
  • Вибір об’єкта;
  • Пошук способів фінансування;
  • Угода;
  • Проведення інвесторського ремонту;
  • Здача об’єкта. Заселення;
  • Передача об’єкта керуючої компанії.

e-mail: verapod160575@gmail.com