+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Віктор Ющенко підтримує форум “БізнесWoman2018”

Віктор Ющенко підтримує форум “БізнесWoman2018”

Організатори  ІІ Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWoman2018» Ганна Крисюк та Галина Симха зустрілись з третім президентом України Віктором Ющенко, який надав свою особисту підтримку жіночому форуму уже другий рік поспіль. 

На зустрічі було обговорено сам формат проведення форуму, запрошених гостей, а також кандидаток на нагородження бурштиновою зіркою «Сонячного ремесла» найуспішніших жінок у сфері бізнесу за 2017 рік за версією журналу «БізнесWoman».

За словами пана Віктора цей форум дуже важлива подія в Україні, бо він є незалежним від політики і дійсно відкритим для усіх власниць бізнесу з різних країн світу, який дасть дивіденди усім жінкам, що хочуть мати надійних партнерів закордоном і більш глобально розвиватися в Україні.

По завершенні зустрічі Ганна Крисюк подякувала Віктору Андрійовичу за підтримку форуму і окремі слова вдячності висловила Бурштиновому дому «Сонячне ремесло» та Галині Симха за організацію зустрічі, допомогу у проведенні форуму і виготовлення унікальної і дуже красивої бурштинової зірки для найуспішніших бізнес-жінок 2017 року.

Нагадаємо, 23 квітня 2018 року у м. Києві відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018».

Метою форуму є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Організатором виступає Журнал «БізнесWOMAN».

Співорганізатори: компанія Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку». За підтримки: Торгово-промислової палати України, Державної служби зайнятості, Асоціації платників податків України та МФО «Співпраця: Україна – Діаспора».

Генеральний партнер: Угорська будівельна компанія Magasepito’99 KFT.

Партнери: ТОВ «Тін Імпекс», ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», компанія LEGEA, ТОВ “Центр “Сонячне Ремесло”, «World Business Club», БК «Шобелі Україна», ОЕП «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики».

Учасниками стануть близько 1000 жінок з 20 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

Спікерами форуму будуть медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

Серед запрошених гостей будуть присутніми: Віктор Ющенко – 3-тій Президент України, Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав в Україні – Македонії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Бельгії, Китаю, Угорщини, Канади, Молдови, Польщі, Естонії. Народні депутати України, високопосадовці, Президенти Торгово-промислових палат та ін.

Ознайомитись з перебігом І Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN 2017» можна за посиланням: http://uainworld.com/index.php/business-economy/item/3144-, https://www.youtube.com/watch?v=xO3EUGkjroc .

Особливістю цього форуму буде велика кількість нетворк зон для переговорів та налагодження співпраці, церемонія нагородження найуспішніших жінок сферах бізнесу за 2017 рік під назвою БізнесWoman2017, а також впродовж дня вперше в Україні проходитиме Ярмарка вакансій, яка допоможе знайти нових партнерів, роботодавців та навіть домовитись про експортування власної продукції закордон.