+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Вікторія Ліснича: “Форум “БізнесWoman2018” – хороша площадка для пошуку нових бізнес-партнерів!»

Вікторія Ліснича: “Форум “БізнесWoman2018” – хороша площадка для пошуку нових бізнес-партнерів!»

Вікторія Ліснича – президент Міжнародної дипломатичної ради в Україні, екслюзивний партнер і спікер форуму “БізнесWoman2018”, одна із кращих лобістів налагодження бізнес співпраці між Україною та Китаєм, амбасадорка Міжнародної Амбасади Жінок-Підтриємниць, вірить в успішне проведення міжнародного жіночого форуму БізнесWoman2018.  

“Я надзвичайно рада, що в Україні є проекти, які презентують успішних жінок світу, особливо в напрямку бізнесу і дають можливість нам усім знайти нових бізнес-партнерів закордоном. Тому ми прийняли запрошення виступити ексклюзивними партнерами форуму БізнесWoman2018 і виступимо на першій секціі “Українська політика та міжнародна дипломатія”. Поділимось своїм досвідом, міжнародними проектами та запросимо до співпраці долучатись бізнесменів з різних країн.

Я твердо впевнена, що цей форум буде запуском світлого механізму у відношенні до людей теплом, добром, як до родини. Він допоможе жінкам обмінятись досвідом, знайти перспективи розвитку свого бізнесу та знайти нових друзів. Ми всі прекрасно знаємо, що які б ти не займав посади, де б ти не був, а дружба об’єднує всіх. Жінка є найкращим лобістом у світі. Тому ми запрошуємо усіх жінок об’єднатися навколо нашої країни, навколо наших інтересів, навколо бізнесу країни», – певна Вікторія Ліснича.”

Особливістю цьогорічного форуму, який відбудеться 23 квітня у Києві, буде велика кількість нетворк зон для переговорів та налагодження співпраці, церемонія нагородження найуспішніших жінок сферах бізнесу за 2017 рік під назвою БізнесWoman2017, а також впродовж дня вперше в Україні проходитиме міжнародна Ярмарка вакансій на високі посади , яка допоможе знайти нових партнерів, роботодавців та навіть домовитись про експортування власної продукції закордон, а також завдяки співпраці з Державною Службою Зайнятості будуть презентовані кращі практики ведення бізнесу українськими жінками з усіх областей та міст України на виставці, куди вхід для всіх бажаючих буде вільним.

Нагадаємо, що Участь у самому жіночому форумі візьмуть понад 1000 жінок із 20 країн світу.

Захід відбудеться 23.04.2018 в місті Києві. Вхід для учасників безкоштовний, але із електронним запрошенням від організаторів.

Метою форуму є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Організатором форуму виступає Журнал «БізнесWOMAN» та його засновниця Ганна Крисюк.

Генеральний партнер: Угорська будівельна компанія Magasepito’99 KFT .

Ексклюзивний партнер: Міжнародна Дипломатична Рада в Україні. Співорганізатори форуму є компанія Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку».

За підтримки: Торгово-промислової палати України, Державної служби зайнятості, Асоціації платників податків України та МФО «Співпраця: Україна – Діаспора».

Партнери: ТОВ «Тін Імпекс», ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», компанія LEGEA, ТОВ “Центр “Сонячне Ремесло”, «World Business Club», БК «Шобелі Україна», ОЕП «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики».