+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Вікторія Ліснича про форум “Бізнес Woman 2018”

23 квітня 2018 року в Києві відбувся ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018».  

Головною ідеєю форуму стало показати приклад успішних жінок у бізнесі та дипломатії, продемонструвати можливості жіночої співпраці та взаємодопомоги.

Організатор: Журнал «БізнесWOMAN» та його засновниця Ганна Крисюк.

Генеральним партнером форуму виступила Угорська будівельна компанія Magasepito’99 KFT, власник Zoltan Horvath.

Ексклюзивний партер: Міжнародна дипломатична рада в Україні, президент Вікторія Ліснича.

Пані Вікторія поділилась емоціями щодо цього: «Для мене честь бути ексклюзивним партнером такого прекрасного бізнес-форуму «БізнесWoman2018», на якому ми сьогодні об’єднали жінок з більше 20-ти країн світу. Я хочу звернутися до кожної жінки. Я люблю кожну з вас. Ви є прикладом, Ви є стимулом. За останній час у нас були зустрічі з високопоставленими політиками, дипломатами жінками і скажу, що у нас є дуже велика підтримка у світі. Ми можемо розраховувати на світ, а це багато про що говорить». 

Вікторія Миколаївна виступила спікером на форумі у 1 секції: «Вплив міжнародної дипломатії та політики на розвиток України». Крім того, пані Вікторія за версією журналу «БізнесWoman» стала однією з найуспішніших жінок у сфері бізнесу за 2017 рік. 

 

Співорганізатори форуму: компанія Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку». За підтримки: Торгово-промислової палати України, Державної служби зайнятості, Асоціації платників податків України та МФО «Співпраця: Україна – Діаспора». Партнери: ТОВ «Тін Імпекс», компанія LEGEA, ТОВ “Центр “Сонячне Ремесло”, «World Business Club», БК «Шобелі Україна», ОЕП «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики», Київський кооперативний інститут бізнесу і права, «Сербсько-українська торгова палата», «Іспано-українська торгова палата», ГО «Міжнародна амбасада жінок-підприємниць», ГО «Жіноча варта» », ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», ІДП «Fashion of Diplomacy», ГЖ «Kiev Check-in».

Учасники: понад 1000 жінок з 20 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.