+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Вікторія Башликова: Спорт – це життя

Вікторія Башликова: Спорт – це життя

Вікторія Башликова – виконавчий директор ТОВ «Спортивно-будівельний сервіс Рубін» («СБС Рубін»); Партнер ТОВ «Спортбудреставрація»; заступник голови Всеукраїнської профспілки спортсменів, працівників сфер фізичної культури та спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання; засновник ГО «НІКА СПОРТ» та БФ «Крила допомоги»; Керівник багатьох проектів зі спорту. 

Пані Вікторіє, розкажіть, будь ласка, про свою діяльність.

Як Ви вже зрозуміли, уся моя діяльність так чи інакше пов’язана зі спортом. ТОВ «СБС Рубін» займається комплексним обслуговуванням об’єктів, прибирання будинків, спортивних клубів, залів та майданчиків, організацією різних видів відпочинку та розваг, торгівлею спортивним інвентарем та іншою діяльністю у сфері спорту; ТОВ «Спортбудреставрація» займається ремонтом, реставрацією та будівництвом житлових та нежитлових приміщень, будівництвом спортивних майданчиків; як заступник голови Всеукраїнської профспілки я керую напрямком національно-патріотичного виховання; напрямки роботи ГО – це організація та проведення спортивно-масових заходів, а БФ займається допомогою інтернатам та дітям і молоді з функціональними обмеженнями.

Мої організації активно співпрацюють з іншими організаціями: бюджетними, будівельними, благодійними, громадськими та спортивними федераціями. Подаємо та реалізовуємо проекти бюджету участі, та багато іншого.

Які проекти Ви реалізували на сьогодні?

Їх було дуже багато. Більшість з них пов’язані зі спортом! Це і створення нових спортивних клубів, це і будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям, також мною організовано та проведено більше 350 спортивних, національно-патріотичних, благодійних та інших заходів. Брала участь, напевне, ще в більшій кількості заходів. Я так думаю, якщо всі перераховувати, то це займе багато часу. Але згадаю свої улюблені – це організація «спортивних» змагань для дітей та молоді з функціональними обмеженнями (в нас усі були переможці); це безкоштовні вистави як для дітей вихованців інтернатів так і для дітей з функціональними обмеженнями; це організація і проведення спортивних змагань з різних видів спорту; це і виїзди з молоддю, на полігон і т.і.. Але найбільшим моїм досягненням я вважаю те як щиро радіють ці діти.

Чи виникають у Вас труднощі в роботі? Як Ви їх вирішуєте?

Ну, звичайно, виникають! Наразі нелегкий час, криза і нас зачіпає. Але ми ніколи не втрачаємо оптимізму, знайомимось з різними людьми, освоюємо нові напрямки роботи, пропонуємо свої проекти, допомогу, шукаємо союзників, однодумців і т.і.

Як казав Соломон: «Все проходить»!

Чи займає спорт важливе місце в житті людей? Чи це тільки «нова мода»?

Наразі спостерігаю тенденцію набуття спортом популярності! Входить в моду бути гарними та здоровими, і це стосується не тільки дітей та молоді, а й людей більш старшого віку. Єдине, що якби фізична культура і спорт були більш доступними, то цей показник значно збільшився б. Для цього, однозначно, потрібно знаходити можливість і кошти для будівництва загальнодоступних комплексних спортивних майданчиків, розвивати мережу Центрів «Спорт для всіх» (бюджетна організація), до складу яких повинні увійти спортивні клуби за місцем проживання, де б займалися людьми різних вікових категорій за дуже помірними цінами (а якщо соціально незахищена категорія, то взагалі безкоштовно).

Поділіться, будь ласка, власними робочими планами на майбутнє з читачами нашого видання?

Чесно кажучи, планів дуже багато. В мене є така мрія, якою я хочу з усіма читачами поділитися – побудувати сучасну спортивну-рекреаційну базу для спортсменів всіх видів спорту, з повним доступом для людей з обмеженими можливостями. Та, все ж таки, досягти мети – створення Київського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», щоб ще більше людей почало займатися фізичною культурою і спортом, незалежно від віку!