+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Відбулась зустріч екс-президентів Східної Європи за мир між Азією і Європою

Відбулась зустріч екс-президентів Східної Європи за мир між Азією і Європою

16 вересня в Республіці Корея відбувся 5-й Балтійсько-Чорноморський Форум за участю екс-президентів Східної Європи, який проходив на тему «Солідарність у підтриманні миру: краща Європа і Азія, досвід і перспектива».

Міжнародний Центр Балтійсько-Чорноморських досліджень і консенсусних практик – це організація, в якій обговорюються питання підтримки безпеки і миру в європейському регіоні. Цього року форум проходив в Південній Кореї на півострові, який був розділений на протязі 65 років, з метою створити мережеве співтовариство для збереження миру між Азією і Європою.

Екс-президент Румунії Еміль Константінеску сказав: «Ми бачили занадто багато жертв падіння в конфліктах з-за відсутності взаєморозуміння. Тому важливо поважати цінності один одного. Це послужить можливістю побудувати нову форму міжнародних відносин. Ми можемо домогтися безпеки і стабільності шляхом підтримки діалогу. Замість поверхневої роботи, справжня демократія досягається за допомогою переговорів. Світ не може бути досягнутий в умовах репресивної середовища. Світ, який виходить з сердець мільйонів, – істинний світ ».

У присутності 116 учасників з більш ніж 50 країн, включаючи колишніх і діючих президентів держав, членів національних урядів кожної країни, педагогів і журналістів. Міжнародний Центр Балтійсько-Чорноморських досліджень і консенсусних практик оголосив «Сеульське заяву» про пошук методів з метою зміцнення солідарного миротворчості, заснованого на цінностях гуманізму, духовності, свободи і людської гідності.

Підкреслюючи важливість колективних зусиль зі встановлення миру, колишній Голова Верховної Ради Української РСР, Станіслав Шушкевич сказав: «Мирні ініціативи тут – це складні підходи, які ми здійснюємо. Це також форма міжнародного права, якого ми так довго чекали. Я хотів би подякувати за всі ваші зусилля і дії, і я з нетерпінням чекаю майбутнього, коли ми підтвердимо нашу солідарність у світі ».

Члени Міжнародного Центру Балтійсько-Чорноморських досліджень і консенсусних практик були запрошені на Саміт світу 2018, що проводиться організацією «Небесна культура, мир у всьому світі і відновлення світла» (HWPL). Організація щорічно проводить Саміт світу з метою прийняття міжнародного закону і підтримки міжконфесійного діалогу в ім’я миру в усьому світі і припинення воєн.