+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

БК “Шобелі” підтримала Форум української молоді діаспори “Київ 2018”

БК “Шобелі” підтримала Форум української молоді діаспори “Київ 2018”

Чеська будівельна компанія “Шобелі” (з англ. “SCHOBELI GRUPPE”) діє на ринку з 2000 року, і завдяки дуже динамічному зростанню в галузі будівництва по праву входить до числа кращих гравців в цій сфері. 

БК «Шобелі», зводить житлові та промислові об’єкти в Польщі (Жешув, Вроцлав, Губин, Катовіце) та Чехії (Прага, Брно).

При реалізації проектів компанія забезпечує комплексні будівельні роботи. Фахівці компанії приділяють підвищену увагу ретельному плануванню всього процесу будівництва і розробляють конкретні і кваліфіковані пропозиції для найвимогливіших замовників. Враховують Ваші потреби і уявлення про результати будівництва до найдрібніших деталей при максимальній економії часу і коштів.

Крім будівельних робіт компанія налагоджує конструктивний діалог бізнесу та влади, формує сприятливі умови для залучення інвестицій в українську економіку та сприяє міжнародній кооперації.

Також БК «Шобелі» підтримує різноманітні соціальні ініціатив, проекти, заходи. Одним із останніх заходів є Форум української молоді діаспори «Київ 2018», який проходив з 24-30 серпня 2018р. і за підтримку якого компанія була нагороджена відповідною подякою.

Співвласниками будівельної компанії «Шобелі» є Іван Яжинський та Далібор Шоластер.

Більш детально із компанією ви можете ознайомитись на їхньому офіційному сайті.