+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

А. Біденко: Починаємо послідовно реалізовувати потенціал бренду Ukraine NOW через світові медіа

А. Біденко: Починаємо послідовно реалізовувати потенціал бренду Ukraine NOW через світові медіа

9 жовтня 2018 року державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко взяв участь у панельній дискусії «Платформа бізнес-нетворкінгу: Україна зараз» (Business Networking Platform: Ukraine Now) у рамках бізнес-форуму Український тиждень в Лондоні. 
У своєму виступі він  зосередився на перевагах, які має комунікація на основі платформи єдиного бренду України.

«Єдина комунікаційна платформа на основі бренду Ukraine NOW – відкрита, позитивна та спрямована на посилення інтересу до України в різноманітних сферах: ІТ, освітній, агропромисловій, креативних індустрій тощо. Тепер основна задача – послідовно і постійно реалізувати цей потенціал через медіа по всьому світу», – зазначив А. Біденко.

В панельній дискусії також взяли участь директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Даніель Білак, керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк, голова Unilever в Україні Василь Бовділов та співзасновник української IT-компанії SoftServe Ярослав Любінець.

Український тиждень в Лондоні (Ukrainian week in London) – український бізнес-форум, який проходить з 8 по 11 жовтня за участю представників бізнесу та урядовців України та Великої Британії.