+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Анна Коршунова стала «Послом Миру»

Анна Коршунова стала «Послом Миру»

9 вересня 2019 року у м.Київ в Торгово-промисловій палаті України відбувся Саміт миру з нагоди п’ятої річниці міжнародного Саміту миру WARP. Учасники закликали громадян та державу до активної участі у встановленні цілісності і миру в Україні та світі. 

Під час Саміту відбулось вручення звання «Посол Миру» сімом представникам найкращих проектів миру.

Однією з нагороджених званням «Посол Миру» є Анна Коршунова, президент ГО «Біла птаха».

Цілями ГО «Біла птаха» є:

  • Об’єднання й синергія розумних, талановитих українських громадян в єдину Організацію для максимального розкриття їх потенціалу, зростання їх можливостей.
  • Розкриття і просування образу «Білої птахи», як уособлення всіх найкращих якостей, притаманних високорозвиненому і гуманному суспільству майбутнього.
  • Створення й розвиток в молодому поколінні цінностей суспільства, заснованого на взаємоповазі, взаємодопомозі й взаєморозумінні.

Організаторами Саміту Миру є міжнародна НПО HWPL при Департаменті глобальних комунікацій і ЕКОСОР ООН, Міжнародний глянцевий журнал БізнесWoman, Міжнародна жіноча група за мир (IWPG), «Благодійний фонд «Лебідь» та Ветеранська волонтерська спілка.

В Україні партнерами заходу є ГО «Біла птаха», Спілка жінок України, громадська спілка «Міжнародний рух духовно-моральна цивілізація», Міжнародна молодіжна група за мир (IPYG), Книга рекордів України, Міжнародне Об’єднання Жінок-Українок, інтернет-ресурс Світове українство, 33 канал, Allatra TV, Музей “Становлення української нації”.

Головною темою самітів є кампанія «Узаконимо мир – Реалізуємо Декларацію миру і припинення війн в цілях стійкого розвитку». Очікується, що завдяки даній події імплементація юридично зобов’язуючого міжнародного закону про мир на основі Декларації миру і припинення війн (DPCW) заручиться ще більшою суспільною підтримкою.