+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Анна Коршунова: Будуємо Україну нової епохи

Анна Коршунова: Будуємо Україну нової епохи

Президент ГО «Біла Птаха» Анна Коршунова поділилася деталями діяльності організації, та розповіла читачам журналу «BusinessWOMAN» про низку проектів, що були реалізовані цього року, серед яких міжнародний проект «Біла птаха миру» та «Академія обдарованих дітей». Також, у своєму інтерв’ю пані Анна відповіла на питання як же навчитися займатись благодійністю, і розкрила секрет про те, хто є її головною підтримкою в житті.

Пані Анно, розкажіть, будь ласка, про ГО «Біла Птаха». Яка мета, принципи та пріоритети організації?

«Біла Птаха» – це наша громадська організація, що об’єднує ціннісних, компетентних і небайдужих людей, які мають за мету побудову духовних та організаційних основ для нового Українського суспільства.

 Нам всім не байдуже, у якій Україні будуть жити наші діти.

 Ми мріємо про країну, в якій люди будуть важливіші за гроші, добрі стосунки – вищі за амбіції, а ідеї – головніші за вигоду.

 Наше майбутнє, майбутнє наших дітей залежить від нашої спроможності об’єднатися навколо ідеї побудови України нової епохи – мирної, сильної, справедливої та квітучої. 

 Країни, де людина – не засіб для отримання влади та привілеїв, а джерело рішень, організатор і творець результатів.

 Суспільства, побудованого на абсолютно прозорих і справедливих правилах, що дозволяють об’єднати та посилити все краще, що є в українцях.

Держави, що має найбільш досконалі та сучасні механізми і засоби для самоорганізації та самореалізації кожного свого громадянина.

Саме для цього ми створюємо нову соціальну реальність, що є альтернативою всім існуючим суспільно-політичним проектам та вибором тих, хто будує нове суспільство для своїх дітей.

Які основні напрями діяльності ГО «Біла Птаха»? Хто саме Вас підтримує фінансово?

Головний напрямок нашої роботи – це встановлення миру на всій території України та сприяння мирному життю у всьому світі.

В рамках цього ми втілюємо ініціативу «Біла птаха миру», яка має на меті показати прагнення українського народу до миру та злагоди на нашій землі. Охоплено всю Україну, нас підтримують керівники громадських та благодійних організацій і фондів у всьому світі, духовні лідери, глави держав та монархи всієї Європи.

Крім того, разом з Фондом Майбутнього ми реалізуємо проекти у сфері науки, освіти, охорони здоров’я, соціальних відносин та культури, втілюємо інноваційні благодійні проекти та програми, що формують краще майбутнє – для наших дітей, України та світу.

В цьому нас підтримують наші друзі, партнери, просто небайдужі та ціннісні люди.

Які найцікавіші проекти Ви зробили за останній рік?

 Як я вже вже казала, ми реалізуємо міжнародний проект «Біла птаха миру», а також ми втілили ряд інших проектів.

 Так, разом з Optimа School, ми відкрили «Академію для обдарованих дітей», яка має на меті дати їм можливість для самореалізації та втілення своїх талантів.

 Ми організували та провели в Артеку «Фестиваль радості» для онкохворих дітей зі всієї України, що дав їм та їх батькам потужний заряд позитивних емоцій для боротьби зі страшною хворобою.

Разом з Новою поштою ми створили проект Благо Box, що має на меті матеріальну підтримку та допомогу жінкам, які потрапили в тяжкі життєві обставини. 

 Це лише деякі приклади з переліку нашої роботи.

 Окремо я хотіла би сказати, що ми беремо участь в реалізації Програми культурного відродження України, в рамках якої в Україну було повернуто репринтне видання Реймського Євангелія, що символізує надію на духовне відродження нації та встановлення миру на українській землі.

Окрім того, що Ви президент ГО «Біла Птаха», Ви також Віце – Президент ГО «Ділові Українські Жінки», Генеральний директор компанії Guild Build та Голова правління благодійного фонду «Фонд Майбутнього». Як Ви сплановуєте свій час, адже роботи у Вас чимало?

Багато років я формувала команду однодумців та людей, які готові взяти на себе відповідальність. Кожен з них є компетентним та ефективним професіоналом своєї галузі. Тож, зараз в мене є не лише моя команда, а надійні партнери-однодумці, справжні люди, що працюють у відповідних напрямках.

 Основою моєї впевненості та надії завжди була, є і буде моя сім’я, яка є головною складовою мого щастя та успіху в усіх моїх ініціативах – на благо людей та країни. Без її розуміння та підтримки у всьому я не змогла би стати тією, ким я є зараз.

Чому Ви вирішили займатися благодійністю? Можливо до цього Вас спонукала якась ситуація чи історія?

 Це природній процес розвитку людини, коли приходить час, і ти розумієш, що бізнес не може бути осторонь від благодійності та соціальних вчинків.

Щоб розвиватись – потрібно розвивати, допомагати та віддавати. Соціальна відповідальність бізнесу – це основа для розвитку суспільства та держави.

Тож, це було свідоме рішення, щире прагнення допомагати людям ставати кращими, нести їм ті цінності, які, на мою думку, роблять наш світ добрішим та мирним.

Як українцю навчитись займатися благодійністю? Що для цього потрібно?

Подавати гідний приклад.

Наскільки тема миру сьогодні актуальна для Вас і всієї України? Які маєте напрацювання?

Від імені українських матерів, дружин та доньок ми створили ініціативу «Біла птаха миру», яка призначена нагадати про безцінність життя та миру.

Жіночими та дитячими руками створюються мільйони білих паперових птахів і надсилаються усім, в чиїх силах сприяти припиненню війни та насильства – від королів і президентів, – до солдатів і волонтерів.

Ми залучаємо до нашої акції всі сфери діяльності. Нашу всесвітню ініціативу підтримали  такі ділові організації та бізнес-спільноти, як всеукраїнська громадська організація «Ділові українські жінки», учасниці бізнес-форуму «Eurowomаn», який відбувся з 23-го по 25-те квітня у м. Стамбул, «Бізнес-молодість Київ».

До акції долучилися діти притулку «Отчий дім», діти-сироти на фестивалі «Мама+я», діти міжнародного дитячого центру «Артек».

Зі сфери медицини та охорони здоров’я ініціативу підтримали Інститут раку, фонд допомоги онкохворим дітям «КРАБ».

До нашої акції долучаються благодійні та громадські організації: МБО «Посланець миру», Lions club Kyiv.

У дипломатичній переписці на міжнародному рівні висловили свою підтримку та найкращі побажання миру і злагоди президент Швейцарії Уелі Маурер, його Святість Папа Римський Франциск, принц Монако Альберт,  президент Латвії Раймондс Вейоніс, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Португалії Марселу Ребелу ді Соза, король Іспанії Філіп VI, король Бельгії  Філіп I.

Нашу ініціативу підтримали на масштабному заході світового рівня – 6-го липня в м. Мілан в рамках 102nd Lions International Convention відбувся Парад миру, організований клубом Lions club international. Парад миру в Мілані своїм призначенням та благородністю місії перекликається та має багато спільного зі всесвітньою акцією громадської організації «Біла птаха» – «Біла птаха миру»,  яка покликана нагадати про безцінність життя та миру.

Ми, українці, хочемо сказати на весь світ: мир – це найцінніше багатство!