+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Аліна Скоморохова – леді, яка має перевагу на “чоловічому полі”

Аліна Скоморохова – леді, яка має перевагу на “чоловічому полі”

Цього року спеціалізоване металургійне переробне підприємство «Тін Імпекс», одне з найбільших у Західному регіоні, святкуватиме ювілей: 20 років з дати заснування.  

Підприємство розпочало свою роботу у далекому 1998 році як дочірнє підприємство німецького товариства з обмеженою відповідальністю «ТІН ІМ-ПЕКС ГМБХ Титан і Нон-Ферро Металле», основним видом діяльності якого була переробка та виготовлення кольорових металів. Відтоді компанія безупинно та впевнено розвивається, систематично впроваджуються новітні технології, розширюються ринки збуту  і постійно зростають обсяги виробництва.

Перебування компанії на вітчизняному і європейському ринках протягом такого тривалого проміжку часу – це вже значне досягнення!

 На сьогодні ТОВ «Тін Імпекс» займається переробкою та виробництвом кольорових і чорних металів, виробництвом литва по ЛГМ (лиття по газифікованих моделях) технології з річною потужністю близько 5 тис.тонн на рік сплавів алюмінію та 120 робочими місцями.

Основне у виробничій справі – це вміння у максимально повному обсязі відповідати усім вимогам та очікуванням як українського, так і закордонного споживача, тому питання якості одне з найважливіших для компанії і перебуває на постійному контролі.

Близько 50% продукції підприємства споживається в Україні, внаслідок чого налагоджені багаторічні плідні ділові стосунки з такими вітчизняними гігантами-підприємствами, як  ДП «НОВАТОР» (м. Хмельницький), ПАТ «Гідросила» (м. Кіровоград), ТОВ «ТРАНССЕРВІС» (м. Харків). Решта продукції експортується у різні країни Європи та Азії.

Варто зазначити, що найбільший розвиток компанії припав на кризові 2011-2015 роки. В той час, коли в державі політичне та економічне становище було неоднозначним, що зрештою призвело до військового конфлікту на Сході України, здатна на ризик, рішуча, гнучка та дипломатична Скоморохова Аліна Алімівна, генеральний директор ТОВ «Тін Імпекс», не злякавшись відповідальності, розбила усі стереотипи та вийшла на принципово новий рівень ведення власної, «не жіночої», справи!

Саме такі, рідко притаманні жінкам риси, як вміння керуватися залізною логікою, а не емоціями, володіння феноменальним професійним чуттям дозволяє Аліні Алімівній ось вже два десятиліття впевнено та комфортно відчувати себе у бізнесовій стихії.

Вона вправно грає та виграє на «чоловічому полі», залишаючись при цьому собою, тендітною, хоч і не слабкою жінкою!

Не змагальність з конкурентами-чоловіками, а використання переваг, даних саме жіночою природою, дозволило пані Аліні зайняти свою нішу у жорсткому металургійному бізнесі і поступово облаштуватись в топі успішних підприємців-виробників!

Талановита у всьому, енергійна, цілеспрямована, завжди сповнена новими креативними ідеями, Аліна Алімівна – яскравий приклад символу сучасної жінки, яка користується заслуженим авторитетом у своєму колективі, в місті та в родині!

– Аліно Алімівно, гендерна нерівність в бізнесі, тим паче в металургійній індустрії, не є чимось новим. Чи відчуваєте Ви її на собі? Чи, можливо, жінка  в чоловічій справі все ж знаходить переваги?

– Жіночність – це ресурс, яким може успішно скористатися кожна сучасна жінка. Хоч у веденні будь-якої підприємницької діяльності жіноча чарівність вторинна по відношенню до ділових якостей і кар’єра бізнес леді заснована перш за все на професіоналізмі, саме жінка, завдяки вродженій інтуїції, здатна розпізнати гарну перспективу, втілити в життя свої ідеї та надихнути до успіху усіх, кого вона веде за собою.

– Ризики в бізнесі завжди присутні, що потрібно знати, щоб їх уникнути?

– Глибоко переконана, що щоденна праця над самовдосконаленням, освіта та самоосвіта, відкритість до діалогу, відвертість і притаманна жінці уважність до дрібниць здатні звести усі ризики до нуля.

– Ви надзвичайно активна та динамічна особистість, тому, напевно, берете участь у різноманітних соціальних програмах. Які зараз маєте цікаві проекти?

– Наразі, окрім тієї підтримки, яку надаю вже протягом багатьох років товариству інвалідів, ветеранам ВВВ, дитячим фондам і будинкам – сиротинцям, продовжую активно брати участь у волонтерських проектах щодо забезпечення воїнів АТО. Крім того, вже другий рік є одним із партнерів Міжнародних дитячих проектів. Цього року, як партнер, беру участь у проекті «Дитячий футбол миру». Взагалі, усі проекти  пов’язані з дітьми є надзвичайно цікавими для мене, оскільки, як мати трьох дітей, розумію усю відповідальність за виховання підростаючого покоління, за формування свідомості чоловіків і жінок завтрашнього дня!

– Яким Ви бачите подальші перспективи Вашої компанії на ринку?

– Обговорюючи перспективи нашого підприємства, варто зазначити, що ситуацію досить важко передбачити, оскільки внутрішня економічна і податкова політика, проблеми пов’язані з митним законодавством — це ті фактори, які негативно впливають на розвиток бізнесу будь-якої солідної фірми. Як керівнику, хотілося б донести до наших владних структур  прохання почути нас виробників-експортерів! Некерованої промисловості не буває! Неодноразово мною на різних рівнях піднімалося питання відсутності у такій країні як наша,  розміром як Франція, в центрі Європи  і з населенням в десятки мільйонів людей, органу який би координував функціонування та розвиток вітчизняної промисловості. У країні, де активно проходять реформаторські процеси, жодна посадова особа не бере на себе відповідальності за вирішення конкретних проблем представників реального сектору економіки та інтереси промисловців жодним чином не враховуються у владних рішеннях! Ми ще раз наголошуємо: немає виробництва – немає успішної економіки, немає розвитку держави!

Сподіваюсь, дана ситуація всередині країни стабілізується і будуть розроблені єдині засади функціонування промислової галузі, адже це важлива умова ведення вдалого бізнесу.

– Що з гордістю можете назвати найбільшим досягненням Вашої компанії за весь час її існування?

– Безумовно найбільшим досягненням ТОВ «Тін Імпекс» за його 20-річну історію є його команда: сучасна, динамічна, на сьогодні вже з багаторічним досвідом ведення бізнесу та перспективними поглядами на майбутнє.

Резюмуючи усе сказане, хочу підкреслити, що ми, виробники, незважаючи на усі  негаразди, вистояли і розвиваємось!

Безумовно, за час діяльності компанії чимало було досягнуто, але на цьому ми не збираємось зупинятись та будемо наполегливо розкривати нові горизонти задля світлого майбутнього нашої рідної України, де, впевнена, будуть щасливо жити та процвітати наші діти та онуки!