+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Алла Івашина презентувала відео на пісню “Давай повільно”

Алла Івашина презентувала відео на пісню “Давай повільно”

Алла Івашина, співачка.

Алло, нещодавно ти презентувала досить відверте відео  на пісню, з не менш відвертою назвою «Давай повільно». Що надихнуло тебе на таку роботу?

Чесно признаюсь, я не сподівалася, що це відео  приверне таку увагу збоку глядачів, оскільки не вважала його відвертим. Та й  взагалі, з самого початку ця пісня була про кохання, яке принесло багато болі та розчарування і мала назву «Ти вільний». Її автором стала талановита дівчина з Івано-Франківська – Галина Рудик. Почувши цю пісню вперше, вона відразу мені припала до душі. Єдине, що мені хотілося змінити в ній  – це текст. Я не хочу співати про кохання, яке приносить біль і розчарування. Я хочу співати про кохання, яке приносить радість і задоволення. Тому я звернулася до Галі з проханням змінити текст пісні і написати про шалену пристрасть, від якої зносить дах. Таким чином народилася пісня «Давай повільно». Аранжування зробили дуже креативні музиканти – Женя Чичановський та Олег Пономарьов.  Записуючи цю пісню на студії звукозапису Indigo Music, я проживала кожну фразу, і вже тоді  в моїй голові прокручувалися кадри з майбутнього відео кліпу.  Зараз в тренді так звані «лірик-відео», у яких відображається текст пісні. І глядач, який переглядає його, відразу може наспівувати пісню. Довго не думаючи, я звернулася до хлопців з компанії «Spilno Production», які відзняли  «лірик-відео» на пісню «Давай повільно».

 

Відео і справді вийшло дуже чуттєве. Як тобі вдалося передати всю пристрасть, притаманну даній пісні?

Справжній артист повинен вміти проживати кожну свою пісню так, щоб   передати усі емоції глядачеві.  Так як я є автором більшості своїх пісень – мені  зробити це не так вже й складно.  А що стосується пісні «Давай повільно»,  то відео на неї не вийшло б таким чуттєвим, якби не головні герої, які змогли відобразити справжню пристрасть між чоловіком та жінкою. Спеціально для зйомок «лірик-відео» я запросила свого товариша Євгена Лящовського, який є чемпіоном України з пляжного бодібілдингу. Я відразу знала, що саме Женя повинен стати героєм мого кліпу. Не тільки тому, що у нього ефектна зовнішність,  але й тому, що він  хороша людина та цікава особистість.  Згодом я попросила Женю  знайти дівчину, яка змогла би відзнятися у відео-кліпі. Нею стала Ірина Зелінська, якій вдалося у відео передати усі ті емоції, які я переживаю у даній пісні. На мою думку, Іра та Женя – ідеально злилися у кадрі та змогли відобразити справжню пристрасть між двома закоханими.

 

Алло, тепер перейдемо плавно до назви пісні «Давай повільно». Чому все ж таки повільно?

Тому, що вважаю, що задоволення потрібно розтягувати (сміється). Те саме, до прикладу,  зі смачним десертом: його можна з’їсти відразу, досить швидко,  а можна повільно, насолоджуючись кожним шматочком і цим самим отримувати ще більше насолоди від смаку.