Ukrainian English

Business Dinner by Design

13-15 квітня 2018 року в просторі Торонто Центру (вул. Велика Васильківська, 100) вперше в Україні відбудеться  унікальна подія Business Dinner by Design, організована компанією SEVEN I.D.M.G.

 

Талановитими дизайнерами у співпраці з елітними інтер'єрними салонами будуть створені обідні тривимірні зони. А заслужені кухарі концептуальних ресторанів пригощатимуть  вишукану публіку гастрономічними шедеврами на коктейльній вечірці і званій вечері. Для дизайнерів немає жодних правил, немає жодних очікувань. Вони просто створять щось унікальне, щось, що надихає і захоплює.

 

Мета проведення події - удосконалення, просвіта та натхнення громадськості, встановлення контактів і створення колаборацій між представниками творчого кола  та бізнес спільнот.

 

Гості – бізнес суспільство , дизайнери, архітектори, діячі мистецтва, представники істеблішменту і селебрітіз, громадськість.

 

Програма події:

 

Business Dinner by Design не був би повним без його подій.

 

13 квітня на коктейльній вечірці гості зберуться для сліпучої демонстрації творінь. Під сучасні музичні ритми і блиск софітів гостям будуть  запропоновані алкогольні коктейлі та закуски для гурманів.

 

14 квітня відбудеться звана вечеря в дизайнерських зонах під живий акомпанемент і приємні сюрпризи.

 

14 і 15 квітня в період  10.00-16.00 експозиції працюватимуть в режимі виставки. Всі бажаючі зможуть насолодитися і надихнутися спогляданням дизайнерських творінь.

 

Сайт заходу - www.sevenidmg.com/portfolio/business-dinner-by-design/

 

ФБ - https://www.facebook.com/events/2026152920931058/

 

За посиланням ролик, який передає атмосферу і контент події - https://youtu.be/KaBYDKuKNfU

 

Для купівлі  квитків натискайте- sevenidmg.com/tickets-business-dinner-by-design/

0
0
0
s2sdefault

Наші партнери та клієнти