Ukrainian English

Новий випуск БізнесWoman презентували на прем'єрі фільму «Вірний. Пристрасть і злочин»

Посольство Королівства Бельгія в Україні, кінотеатр «Сінема Сіті» та Arthouse Traffic організували прем'єру фільму "Вірний. Пристрасть і злочин" Міхаеля Р. Роскама із зірками європейського кіно Адель Екзаркопулос та Маттіасом Шонартсом.

 

Бельгія обрала цей фільм в якості національного кандидата на премію «Оскар» в категорії «найкращий фільм іноземною мовою".

 

 

Перед початком трансляції всіх частували бельгійськими вафлями, пивом та водою, а також приємним спілкуванням.

 

Презентація самого фільму розпочалась з вітального слова Надзвичайного та Повноважного Посла Бельгії Люка Якобса. Трансляція проходила в кінотеатрі "Сінема Сіті" французькою мовою з українськими субтитрами.

 

Участь у заході взяло багато дипломатів, діячів мистецтва, громадських діячів, бізнесwoman. Своїми враженнями від стрічки поділилась власниця журналу БізнесWoman Ганна Крисюк:

 

«Хочу подякувати пану Послу за запрошення, тут дійсно панувала дружня і приємна атмосфера. Сам фільм дуже динамічний і в мене особисто викликав бажання вчити французьку мову та задуматись над життям деяких людей. Також приємно, що саме сьогодні ми могли на цьому івенті презентувати наш новий номер журналу і передати його всім бажаючим».

0
0
0
s2sdefault

Наші партнери та клієнти