Ukrainian English

Діти з Волновахи перемогли на турнірах миру з футболу в Дебрецені та Будапешті

У Дебрецені та Будапешті відбулись товариські турніри за мир з футболу серед дітей з України та їх угорських ровесників. Українська команда з Волновахи двічі святкувала перемогу та не залишила жодних шансів суперникам, повідомляє Світове Українство.

 

Обидва турніри проходили в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру», організатором якого виступає громадська спілка «Промінь Україна» та який проходить за активної підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, СКУМО та міжфракційного об’єднання депутатів «Співпраця: Україна - Діаспора».

 

Координатор проекту «Дитячий футбол миру» Ганна Крисюк висловила слова вдячності організаторам проекту –  засновнику ГС «Промінь Україна» Дмитру Банаху та народному депутату України Дмитру Лубінцю, а також усім партнерам, які сприяли в реалізації проекту в Угорщині: посольству України в Угорщині і пані послу Любові Непоп, засновнику благодійного фонду «Життя без страху» Золтану Хорвату, генеральному директору ТОВ «Тім Імпекс» Аліні Скомороховій та президенту «Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу» Володимиру Василенку.

 

Окрім футбольних змагань українські діти впродовж двох днів знайомились з визначними місцями Дебрецена та Будапешта, спілкувались з місцевими дітьми та обмінювались приємними передноворічними подарунками. Далі у програмі перебування української делегації відвідини Посольства України в Угорщині, знайомство з Самоврядуванням українців в Угорщини та екскурсія угорськими парламентом.

 

За словами керівника української делегації, народного депутата України Дмитра Лубінця, всі дуже задоволені таким теплим прийомом угорських партнерів та насиченою програмою для дітей з України:

 

«Велике спасибі меріям міста Дебрецена та 16 району Будапешта за організацію товариських турнірів з футболу для дітей з Донбасу та активну підтримку і сприяння нашому Послу в Угорщині Любові Непоп та підприємцю і благодійнику Золтану Хорвату». 

0
0
0
s2sdefault

Наші партнери та клієнти