Ukrainian English

The Beautiful and the Damned Party

31 жовтня у клубі Sentrum відбулася  подія нового європейського формату The Beautiful and the Damned Party, на якій краса та елегантність межували із зухвалістю та розкутістю. Організатором вечірки виступила Компанія Seven Inventive Design Marketing Group, засновницею і керівником якої є Анна Клименко. Кредо компанії Seven I.D.M.G. - дивувати та надихати своїми проектами.

 

Мета  проведення заходу-  об'єднання бізнесу і творчої спільноти, а також натхнення для  відпочинку та  неперевершених емоцій.

 

На вечірці гості насолоджувалися яскравою програмою і танцями цілу ніч без перерви: шоу повітряних акробатів Duo Gregori, чарівним голосом YEGOR GRAY, запальними танцями Tabasco Show Balet, ритмами ретро-кавер BENDER-BAND і популярним голосом радіостанції KISS FM DJ Mr Sunny. Ведучими вечора виступили неперевершені Lara Mazur і Evgeny Mazur.


Гостям були запропоновані вишукані частування від кейтерингової компанії Genesis Catering і кондитерської майстерні  Exclusive-Cake, а також алкогольні напої від ТМ Джек Деніелз і Finlandia.

 

Переможці конкурсів (майстер-класу з танців від Сергія Костецького, показу шуб від UPSTAR CONTINENTAL GROUP) стали щасливими володарями незвичайних  ароматів V Canto від Brocard Ukraine, сертифікатів на послуги клініки Донаре віта, квитків на Тіну Кароль від Boryspil magazine.

 

Також була обрана королева балу-  краща із кращих учасниць вечірки, яка стала володаркою корони від організаторів Компанії Seven I.D.M.G.

 

Офіційними партнерами заходу виступили: Хутряний салон UPSTAR CONTINENTAL GROUP, Клініка Донаре віта, Мережа магазинів парфумерії та косметики Brocard Ukraine, Мережа подарунків і декору Scorpio.

 

Медіа-партнери заходу: KISS FM UKRAINE, Boryspil magazine, Журнал «Proman Ukraine», Журнал «БізнесWOMAN», портали: Home Ideas Supply, Наш Київ, Clutch, 44.ua.

0
0
0
s2sdefault

Наші партнери та клієнти