Ukrainian English

Вперше в Україні живий виступ доктора нейробіології ДЖО ДІСПЕНЗИ

20 листопада Україну вперше відвідає найвідоміший практик нейробіології, доктор Джо Діспенза.

 

Подорожуючи світом, доктор Джо навчав людей теорії і практиці феномена сили підсвідомості. Покращення кожного учня Діспенза піддав ретельному науковому тестуванню. «У своїй лекції доктор Джо представить результати цього дослідження, які на науковому рівні підтверджують - людська підсвідомість може ВСЕ!», - розповідає про приїзд нейробіолога організатор заходу, засновник компанії OLEROM, Ольга Редюк.

 

Мета лекції-інтенсиву: навчити українців розкривати і використовувати необмежені можливості своєї підсвідомості, щоб створити життя і оточення, про які вони давно мріяли.

 

ЯК ЦЕ ВЛАШТОВАНО:

КРОК 1: Руйнування стереотипів про те, що можливо, а що ні.

КРОК 2: Створення реальності, де можливим стане все, що людині необхідно.

 

Після інтенсивну всі учасники:

  • Дізнаються, як отримати від життя максимум
  • Навчаться контролювати те, що відбувається в їх житті
  • Вирішать найважчі життєві проблеми
  • Розроблять персональні сценарії ефективної поведінки
  • Знайдуть доступ до творчості та інтуїції
  • Дізнаються, як перемагати завжди і всюди
  • Познайомляться з однодумцями, які прагнуть до успіху і розвитку.

Лекція відбудеться в Grand Hall Chamber Plaza, ТППУ (вул. Велика Житомирська, 33). Більше інформації тут: https://goo.gl/1iXPA5

 

Нагадаємо, 30 вересня та 1 жовтня компанія-організатор лекції OLEROM провела в Києві наймасштабніший форум України і Європи - OLEROM FORUM 1. В рамках форуму Україну вперше відвідав співзасновник компанії Apple - Стів Возняк. На OLEROM FORUM 1 також виступили батько інтелектуальної платформи Siri - Адам Чейер, співзасновник найпопулярнішою в світі платформи для інвестицій Kickstarter - Чарльз Адлер, засновник першого інтернет-магазину додатків GetJar і венчурний інвестор Ілля Лаурсен і коуч №1 і наставник кращих топ-менеджерів США і світу - Маршалл Голдсміт.

0
0
0
s2sdefault

Наші партнери та клієнти