Ukrainian English

Співачка Аліна Астровська: «Будь-яку справу потрібно робити, в першу чергу, собі на втіху!»

Аліна Астровська – поетеса, композитор, художниця, солістка групи «REAL O» і… головна героїня романтичного реаліті-шоу «Герої&Коханці». Дата народження: 18 жовтня 1989, місто Донецьк. Освіта: Київський національний університет культури і мистецтв. Факультет менеджменту, спеціальність PR-менеджер. Паралельно закінчила заочне відділення факультету економіки Донецького національного університету.

 

Спочатку розкажіть, будь ласка, чим Ви займаєтесь зараз ?

 

Я працюю над дебютним альбомом свого сольного проекту ASTROVSKAYA. Також активно втілюю в життя свій  другий проект «Вірші та Музика», знімаючи колоритні відео та перетворюючи віршовані рядки на частини аудіовізуального ряду.

 

 

Чи був тернистим шлях на зіркову сцену? Наскільки важливим для Вас є досвід, отриманий в "Real'O"?

 

Після участі в проекті «Фабрика зірок» мене довгий час називали Астра. Уявляєте, я навіть не помічала, як писала на листівках, роздаючи автографи, слова – «per aspera ad astra». Ці рядки латиною означають відомий вислів - «Через тернії до Зірок», та допомогли мені зрозуміти глибинну суть моєї майбутньої професії. Ці слова супроводжували мій творчий шлях, і таким же тернистим він був протягом восьми років. Я ніколи не мала амбіцій щодо великої сцени, всесвітнього визнання та усіляких зіркових почестей. Стати співачкою теж не було моєю мрією, але доля вирішила інакше - обрала для мене цю дорогу, по якій я досі йду і неймовірно радію з цього.

 

Чи можна вміло поєднувати активну творчу діяльність та сімейне життя? Чи Вам це вдається?

 

Ні, я не готова жертвувати сім’єю заради активної творчої діяльності.  Мої власні переконання та цінності зараз на першому місці, а потім вже йде матеріальне задоволення потреб. В період роботи в групі я постійно не могла собі дозволити бути поруч с рідними, особливо у моменти, коли я дійсно їм була потрібна. А я так хочу бути щасливою жінкою! А що робить нас найщасливішими – це діти, тому я дуже хочу відчути радість материнства. І, звичайно, не збираюсь пропустити перші слова, кроки своїх дітей. Але зараз я повністю задоволена своєю роботою, яка дає натхнення і повністю відповідає моїм принципам.

 

Що для Вас поезія? Які твори складають основу Вашої поетичної творчості? Чи часто у своїх віршах Ви звертаєтеся до образу рідного міста?

 

Поезія для мене – це потужний емоційний поштовх, хвиля позитиву та натхнення. Це маленький фільм у рядках, навіть, якщо їх всього чотири. Я багато пишу про кохання, але є близько 30-ти віршів про моє рідне місто Донецьк. Там все ще йде війна, а навкруги всі роблять вигляд, що це «не про нас». Спочатку я не могла знайти собі місця від жаху, що там відбувається, але мені допомогли опанувати себе мої вірші. З їх допомогою я можу висловити весь свій душевний біль.

 

То хто Ви більше - поетеса чи співачка?

 

Однозначно – поетеса, адже я пишу вірші з раннього дитинства, а співачкою стала зовсім нещодавно. І це новий вимір для мене та виклик. Мені знадобилось багато років роботи над собою, щоб можна було з впевненістю називати себе співачкою.

 

Чи є цікаві плани та ідеї стосовно майбутнього?

 

Так! Я хочу поїхати в рамках проекту «Вірші та Музика» в тур по Україні зі своїми віршами під супровід гурту «The Red Woods».

І цього літа, сподіваюсь, на світ з’явиться пісня у дуеті з відомим та популярним виконавцем. Але його ім’я нехай залишиться для моїх шанувальників інтригою.

 

Можете поділитися своїм життєвим кредо? Чи є якісь " вправи" для щасливого життя?

 

Будь-яку справу потрібно робити, в першу чергу, собі на втіху, не перетворюючи її у щоденну рутину. Іншими словами: ідеально було б обрати таку професію, яка приносить не тільки прибуток, але й задоволення. Не засуджувати та не обмовляти інших людей та їх вчинки. Бути чесним і відвертим із самим собою. Завжди прагнути до знань, щоб постійно розвиватись у різних напрямках, не зупиняючись. А також – кохати!

 

Журнал БізнесWOMAN, вип.№12

0
0
0
s2sdefault

Наші партнери та клієнти