Ukrainian English

Угорський бізнесмен Золтан Хорват налагоджує співпрацю з ТППУ

Співпраця України і Угорщини через представників бізнесу має майбутнє. Такої думки президент ТППУ Генадій Чижиков та народний Депутат України Дмитро Лубінець, які сьогодні зустрілись з угорстким бізнесменом Золтаном Хорватом.

 

Саме про подальшу співпрацю представників будівельного бізнесу України та Угорщини і відбувалась зустріч та конструктивна розмова з власником великої угорської будівельної компанії “Magasépítő 99 kft” Золтаном Хорватом.

{crossposting}

Детальніше: Угорський бізнесмен Золтан Хорват налагоджує співпрацю з ТППУ

0
0
0
s2sdefault

Визначені лауреати 22-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2017»

У підготовці до урочистої церемонії нагородження переможців і лауреатів загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ-2017», яка відбудеться 24 березня в Національній опері України ім. Т.Г.Шевченко, настає найбільш динамічний, найбільш відповідальний етап.

 

Для програми «ЛЮДИНА РОКУ», що має стабільну репутацію соціально-відповідального проекту, найважливішим було і залишається віднайти чіткийнапрямок вектору того потужного енергетичного посилутворення і величі людського духу, який надсилаєтьсясуспільству. І не менш важливо співвіднести цей посил з пульсом сьогодення, з надіями і сподіваннями українського соціуму.

Детальніше: Визначені лауреати 22-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2017»

0
0
0
s2sdefault

«Людина року 2017: енергія оновлення»

Визначені володарі міжнародних і спеціальних премій 22-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2017»

 

Засновані у 2001 році міжнародні і спеціальні премії загальнонаціональної програми «Людина року» завжди носили знакову сутність. Цими престижними нагородами українці віддають данину визнання і щирої вдячності видатним політикам і суспільним діячам міжнародного масштабу, авторитетним дипломатам та меценатам, видатним представникам культури і мистецтва за їх щиру любов до України, за повагу нашої історії і наших традицій, за їх безпосередній внесок в становлення істинно незалежної української держави. ​З того часу плеяда володарів цих премій поповнилась іменами лідерів європейських держав, провідних зарубіжних дипломатів, відомих меценатів, найяскравіших представників культури і мистецтва. Цей рік не стане виключенням і ми з радістю і гордістю матимемо честь вітати на сцені Національної Опери як щирих прихильників України з представників міжнародної політичної, державної еліти та популярних артистів зарубіжжя, так і яскравих та талановитих українців, що своєю творчістю підносять імідж України на найвищий щабель у масштабах світової культури.

Детальніше: «Людина року 2017: енергія оновлення»

0
0
0
s2sdefault

Книгу від Ганни Крисюк з автографом Роберта Кійосакі продали на аукціоні за 9 тис. гривень

У вівторок, 19 грудня, в Колонній залі КМДА до Дня святого Миколая відбувся благодійний аукціон, на якому продавали речі українських зірок. Організатори збирали гроші на лікування онкохворих діток.

 

Такий захід проводять вже другий рік поспіль. Організатори благодійних торгів - Жіноче крило Київської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на чолі з його лідером Наталією Маслової. Про це повідомляє Інформатор побувавши на аукціоні.

{crossposting}

Детальніше: Книгу від Ганни Крисюк з автографом Роберта Кійосакі продали на аукціоні за 9 тис. гривень

0
0
0
s2sdefault

В ТРЦ Космополіт діти виготовили найдовшу в Україні гірлянду

16 грудня в торговельно-розважальному центрі «Космополіт» діти разом з батьками встановили  новий рекорд України. У святковій та дружній атмосфері малеча разом із батьками створила новорічну гірлянду з 3000 паперових ялиночок із побажаннями довжиною 475 метрів.

 

Інспектував процес створення декорацій та зафіксував власне сам рекорд представник Національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчібій. Новоспечені рекордсмени України нагороджені дипломом Книги рекордів України із зазначенням рекордного досягнення, передає Книга рекордів України.

Детальніше: В ТРЦ Космополіт діти виготовили найдовшу в Україні гірлянду

0
0
0
s2sdefault

Наталія Маслова: Понад 150 тис. гривень зібраних на ІІ Благодійному аукціоні, передаємо на підтримку онкохворих дітей

До Дня Святого Миколая в столиці пройшов II благодійний аукціон на підтримку онкохворих діток. Уже традиційно, лоти, представлені на заході – речі та подарунки відомих українців. Приміром, можна було придбати футболку із зображенням Джамали та її особистим підписом; футбольний м’яч із автографами гравців Збірної України; подарунки від DZIDZIO та Дяді Жори. Особлива пропозиція – запис пісні у професійній студії з групою Друга Ріка.

 

На аукціоні продали 17 «зіркових» речей. Стартова ціна кожного лоту становила від 1000 гривень.

{crossposting}

Детальніше: Наталія Маслова: Понад 150 тис. гривень зібраних на ІІ Благодійному аукціоні, передаємо на...

0
0
0
s2sdefault

Торгово-промислова палата України відсвяткувала своє 45-річчя

14 грудня Торгово-промислова палата України відсвяткувала своє 45-річчя з дня створення. На урочистостях з нагоди 45-річчя побувала і засновник журналу БізнесWoman Ганна Крисюк. Відрадно що цього року ТППУ виступила партнером міжнародного жіночого бізнес-форуму БізнесWOMAN2017, організатором якого і виступив відомий глянець.

 

Створена 1973 року на базі Українського республіканського відділення в Києві та Харкові й Одеського відділення Торгово-промислової палати СРСР система торгово-промислових палат протягом багатьох років в Україні є центром ділової активності для бізнес-спільноти.

Детальніше: Торгово-промислова палата України відсвяткувала своє 45-річчя

0
0
0
s2sdefault

Ганна Крисюк зустрілась з молоддю Мінінформполітики України

Засновниця журналу «БізнесWoman» Ганна Крисюк провела зустріч з активом студентської ради міністерства інформаційної політики України.

 

В ході зустрічі бізнесвумен, координатор багатьох міжнародних проектів ділилась своїм досвідом у сфері реалізації міжнародних проектів з українською діаспорою, розповіла про умови встановлення та фіксації рекордів України, а також поділилась секретами успіху на громадській ниві, продемонструвала правильні та ефективні методики комунікації та співпраці зі ЗМІ.

Детальніше: Ганна Крисюк зустрілась з молоддю Мінінформполітики України

0
0
0
s2sdefault

В Києві стартував футбольний турнір на «Кубок Промінь Україна»

В Києві стартував черговий футбольний турнір на Кубок ГС «Промінь Україна». Змагання проходять в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру».

 

Організаторами турніру в Києві виступили ГО «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу» і її президент Володимир Василенко, а також жіноче крило БПП «Солідарність» та її голова, депутат Київської міської ради Наталія Маслова.

Детальніше: В Києві стартував футбольний турнір на «Кубок Промінь Україна»

0
0
0
s2sdefault

Наші партнери та клієнти