Ukrainian English

Денис Богуш: Козак-характерник – наш національний супергерой

Денис Богуш. Український політтехнолог, експерт в сфері стратегічних комунікацій, спеціаліст з антикризових кампаній, віце-президент Української PR-Ліги, офіційний представник Міжнародної асоціації паблік рілейшнз (IPRA) в Україні, член Всесвітньої ради IPRA (2006—2008), президент PR-агенції Bohush Communications.

Детальніше: Денис Богуш: Козак-характерник – наш національний супергерой

0
0
0
s2sdefault

Власниця журналу БізнесWoman Ганна Крисюк стала амбасадоркою Міжнародної амбасади жінок-підприємців

17 листопада 2017 року у приміщенні Верховної Ради України відбулись урочисті заходи з нагоди святкування WED-Міжнародного дня жіночого підприємництва. До всіх учасниць з вітальним словом звернулись організатори заходу Оксана Білозір та Вероніка Марчук, а також почесний гість свята, голова Представництва Європейського союзу в Україні Хюг Мінгареллі.

{crossposting}

Детальніше: Власниця журналу БізнесWoman Ганна Крисюк стала амбасадоркою Міжнародної амбасади жінок-підприємців

0
0
0
s2sdefault

The Beautiful and the Damned Party

31 жовтня у клубі Sentrum відбулася  подія нового європейського формату The Beautiful and the Damned Party, на якій краса та елегантність межували із зухвалістю та розкутістю. Організатором вечірки виступила Компанія Seven Inventive Design Marketing Group, засновницею і керівником якої є Анна Клименко. Кредо компанії Seven I.D.M.G. - дивувати та надихати своїми проектами.

{crossposting}

Детальніше: The Beautiful and the Damned Party

0
0
0
s2sdefault

Вперше в Україні живий виступ доктора нейробіології ДЖО ДІСПЕНЗИ

20 листопада Україну вперше відвідає найвідоміший практик нейробіології, доктор Джо Діспенза.

 

Подорожуючи світом, доктор Джо навчав людей теорії і практиці феномена сили підсвідомості. Покращення кожного учня Діспенза піддав ретельному науковому тестуванню. «У своїй лекції доктор Джо представить результати цього дослідження, які на науковому рівні підтверджують - людська підсвідомість може ВСЕ!», - розповідає про приїзд нейробіолога організатор заходу, засновник компанії OLEROM, Ольга Редюк.

{crossposting}

Детальніше: Вперше в Україні живий виступ доктора нейробіології ДЖО ДІСПЕНЗИ

0
0
0
s2sdefault

Дмитро Лубінець презентував Віталію Мілентьєву міжнародні соціальні проекти

Народний депутат України, голова МФО "Співпраця: Україна-діаспора" Дмитро Лубінець зустрівся з головою Канадсько-української торгової палати провінції Альберта (Канада) Віталієм Мілентьєвим.

 

Під час зустрічі сторони говорили про співпрацю у напрямку бізнесу та соціальних проектів, освітніх програм обмінів, створення сприятливих інвестиційних умов і клімату для канадського бізнесу.

{crossposting}

Детальніше: Дмитро Лубінець презентував Віталію Мілентьєву міжнародні соціальні проекти

0
0
0
s2sdefault

Віталій Мілентьєв та Тимур Хромаєв обговорили ситуацію на фондовому ринку України

Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України Тимур Хромаєв нещодавно зустрівся з президентом Канадсько-української торгової палати провінції Альберта Віталієм Мілентьєвим.

Детальніше: Віталій Мілентьєв та Тимур Хромаєв обговорили ситуацію на фондовому ринку України

0
0
0
s2sdefault

Тернопільська область має сприятливий клімат для залучення канадських інвестицій

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна зустрівся в Києві з Президентом Канадсько-української торгової палати провінції Альберта Віталієм Мілентьєвим. Під час зустрічі очільник Тернопільщини презентував інвестиційний клімат Тернопільськоі області. Сторони розглянули можливості для подальшої співпраці.

Детальніше: Тернопільська область має сприятливий клімат для залучення канадських інвестицій

0
0
0
s2sdefault

Віталій Мілентьєв та Грігол Катамадзе обговорили шляхи співпраці бізнесу Канади та України

Президент Канадсько-української торгової палати провінції Альберта Віталій Мілентьєв зустрівся у Києві з президентом Асоціації платників податків України Гріголом Катамадзе.

 

Під час зустрічі сторони обговорили можливості співпраці між установами, розглянули перспективи впровадження в Україні нового ліберального податкового кодексу та ситуацію податкового законодавства України загалом.

{crossposting}

Детальніше: Віталій Мілентьєв та Грігол Катамадзе обговорили шляхи співпраці бізнесу Канади та України

0
0
0
s2sdefault

На міжнародній виставці Rail Expo 2017 українська і канадська торгові палати домовились про співпрацю

У Києві пройшла міжнародна виставка Rail Expo 2017. Під час виставки відбулась офіційна зустріч президента ТППУ Генадія Чижикова з президентом Канадсько-української торгової палати провінції Альберта Віталія Мілентьєва. Сторони домовились про подальшу взаємодію у напрямку бізнесу та інвестицій, а також обговорили участь у спільних заходах та бізнесфорумах.

{crossposting}

Детальніше: На міжнародній виставці Rail Expo 2017 українська і канадська торгові палати домовились про...

0
0
0
s2sdefault

Наші партнери та клієнти